Quinny Zapp super manevringas sportinukas - Vilnius - 40 €

Kodėl parduodu? Išaugom, būsimam vaikui turime 3 in 1

Defektai: nenurodyta

40,00 €

Komplektacijoje yra kelioninis krepšys ir apsauga nuo lietaus. Idealus kelionėms: lengvai telpa net į mažiausio automobilio bagažo skyrių, o skrendant lėktuvu - važiuojate kartu su juo iki įlaipinimo vartų, sudedate į transportavimo krepšį, atiduodate darbuotojams ir pirmyn į kelionę.

Pagrindiniai pranašumai:
✓Labai manevringas (priekinis ratas sukasi 360 laipsniu kampu).
✓Labai kompaktiškai susideda. Gamintojų teigimu, tai mažiausias sulankstytas vežimėlis. Sulankstytas užima itin mažai vietos, todėl nesunkiai tilps visur.
✓Penkių taškų saugos diržai.
✓ Lengvas, tvirtas ir stabilus.
✓Sėdima padėtis. Sėdima dalis pakankamai gili, todėl vaikas komfortiškai jaučiasi ir su storesniu miegmaišiu.
✓Po vežimėliu pirkinių krepšys (labai patogu susidėti sunkesnius pirkinius po apačia, o lengvesnius pakabinti ant rankenų).
✓Maksimalus leistinas svoris iki 15 kg.
✓Minimalus amžius: nuo 6 mėnesių.

Matmenys:
•Sulankstyto vežimėlio: 70 x 25 x 29 cm.
•Išskleisto vežimėlio: 81x59x102 cm.

Vežimėlio audinys išskalbtas, pilnai paruoštas naudojimui.
Video apžvalga: https://www.youtube.com/watch?v=TeTK3xl7Z-c

Forumas gyvai
User has not uploaded an avatar Agnė 1 prieš 2 min.