Safety First Universalus Užraktas Vaikams - Kaunas - 4 €
Safety First Universalus Užraktas Vaikams - Kaunas - 4 € Safety First Universalus Užraktas Vaikams - Kaunas - 4 € Safety First Universalus Užraktas Vaikams - Kaunas - 4 €

Safety First Universalus Užraktas Vaikams

2017.03.22 417 0

Būklė: Visiškai naujas
Prekės ženklas: Safety 1st

Kodėl parduodu? nenurodyta

Defektai: nenurodyta

Pardavimo sąlygos: Siunčiu į kitus miestus.

3,50 €

Safety First universalus užraktas padeda jūsų namus paversti saugiais vaikui. Mažylis negalės lengvai atidaryti pavyzdžiui mikrobangų krosnelės, šaldytuvo ar skalbyklės. Lengvai tvirtinasi užrakta tiesiog priklijuojant. Užrakto ilgis reguliuojasi, todėl tinka daugumai baldų ar buitiniai technikai. Vienas užrakto galas tvirtinamas prie durelių, kitas pie prietaiso ar baldo rėmo.
Lanksti dirželio leidžia užtikrinti spintos ar prietaisus, kurie turi tik vieną durų.

Lengvai montuojamas lipnia sistema.
Lankstus dirželis leidžia užrakinti prietaisus ir baldus su vienomis durelėmis.
Pagamintas iš patvaraus plastiko.
Užraktas atrakinamas paspaudus du pilkus mygtukus.
Spalva: balta.
Gamintojas Safety 1st