SMOBY Be Fun Confort triratukas 3 in 1 - Vilnius - 52 €
SMOBY Be Fun Confort triratukas 3 in 1 - Vilnius - 52 € SMOBY Be Fun Confort triratukas 3 in 1 - Vilnius - 52 €

SMOBY Be Fun Confort triratukas 3 in 1

2015.03.19 739 6

Pardavimo sąlygos: Siunčiu į kitus miestus.

51,90 €

Tyliai riedantys, minkšti ratukai. Saugos diržai, sulankstomi pakojukai, rankinė daiktams, bagažinė. Nuimama rankena, kuri reguliuoja priekinį ratą, reguliuojama sėdynė ir rankėnos aukštis. Tinka nuo 10 mėn.
Triratukas skirtas mokytis važiuoti patiems mažiausiems. Idealiai apskaičiuotas atstumas tarp sėdynės, pedalų ir vairo leidžia maloniai ir komfortiškai juo važinėtis.
Triratį galime modifikuoti derinti pagal individualius vaiko poreikius, kas leidžia naudotis juo jau nuo 10 mėnesių ir jis auga kartu su vaiku.
Vairalazdė sujungta su vairu, tai leidžia bet kuriuo momentu pakoreguoti vaiko manevrus ir lengvai stumti triratį. Stabili, tvirta ir lengva metalinė konstrukcija.
1. Metalinis rėmas.
2. Apsauginis rėmas.
3. Reguliuojama sėdynė su saugos diržu.
4. Atlenkiamas arba ištraukiamas pakojis.
5. Vairalazde tėvai gali valdyti triratuką

Visi Lelius.lt skelbimai (164)