Snoo išmanioji lovytė - Šiauliai - 800 €
Snoo išmanioji lovytė - Šiauliai - 800 € Snoo išmanioji lovytė - Šiauliai - 800 €

Snoo išmanioji lovytė

2022.04.15 324 1

Būklė: Naudotas
Prekės ženklas: Happiest baby

Kodėl parduodu? Išaugome

Defektai: Defektu nėra

800,00 €

“Happiest baby Snoo“ išmanioji lovytė ne tik pati gali pasupti sunerimusį vaiką ar užmigdyti jį skleisdamas baltąjį triukšmą – ji tai daro itin švelniai ir tiksliai reaguodama į vaiko siunčiamus signalus. Jei vaikas miega, lovelė skleidžia švelnų urzgimą ir sūpuoja labai lėtai. Jei vaikas nubudo ar pravirko, supimas aktyvėja, o skleidžiamo garso tonas intensyvėja. Be to, su lovele komplektuojami vystyklėliai gali užtikrinti, kad pusmečio nesulaukęs vaikas gulėtų ant nugaros. Į komplektą įeina paklodė su guma 2 vnt., trijų dydžių vystyklai S, M, L. Parsisiuntus Snoo smart sleeper apps'ą, galėsite fiksuoti kūdikio miego bei būdravimo laiką, reguliuoti lovytės judėjimo greitį, patylinti/pagarsinti "baltojo" triukšmo garsą. Lovytė tinka kūdikiams nuo gimimo iki pusės metų amžiaus.