Šviestuvas "Ratai" vaiko kambariui - Vilnius - 30 €

Prekės ženklas: Disney

Kodėl parduodu? Išaugome 😃

Defektai: Nėra

Pardavimo sąlygos: Siunčiu į kitus miestus.

30,00 €

Šviestuvas "Ratai" vaiko kambariui. Gali būti naudojamas ir kaip lubinis, ir kaip sieninis. Tai trys ratai mėgstamo vaikų herojaus Žaibo Makvino. Galima sukti 360 laipsnių. Skleidžia malonią šviesą akims. Šviestuvas be jokių defektų, puikios būklės, yra ir mechanizmas tvirtinimui, ir dėžutę liko. Deja, visos nuotraukos netelpa, galiu atsiųsti papildomai. Dovanu vyras prideda ir atsarginės naujas lemputės.
Matmenys: pagrindas 25x20 cm. Rato skersmuo 14 cm. Aukštis nuo pagrindo iki lemputės 18 cm. Visas lempos aukštis 20cm.
Siunčiu jums patogiausiu būdu.

Baldai, šviestuvai, veidrodžiai (6)