Tutis Nanni - Vilnius - 190 €
Tutis Nanni - Vilnius - 190 € Tutis Nanni - Vilnius - 190 € Tutis Nanni - Vilnius - 190 € Tutis Nanni - Vilnius - 190 €

Tutis Nanni

2022.01.11 3042 0

Būklė: Naudotas
Prekės ženklas: Tutis
Spalva: Ruda, rusva
Ratų skaičius: 4 ratai

Kodėl parduodu? Išaugo

Defektai: Pablukusi sportinė dalis kuri matosi tik uždėjus k... daugiau

190,00 €

Vieno vaiko važinėtas bolidas. Buvo pirktas naujas. Super pasiteisinęs vežimas. Tuo,kad:
Pripučiami ratai, važiavome ir miško takeliais ir keliu ir bekele,o jame vaikui buvo patogu,nedardėjo.
Manevringas su puikia amortizacija.
Priekyje ratai, jei reikia fiksuojasi.
Lopšys erdvus, automobilinė kėdutė nėra sunki,tvirtinasi diržu. Sportinė dalis naudota ilgiau,bet taip pat erdvi,net jei vaikas norėdavo miegoti ant šono.
Yra visi priedai.
Nors ir kaip bandžiau saugoti, bet neišvengiau trūkumų (foto):
Ant lopšio yra mini įbrėžimas,ant odos;
Automobilio kėdutės uždangalas šiek tiek prairęs( pirmom savaitėm jau taip atsitiko, pastebėjau,kad daugumai taip nutiko tutis naudotojams);
Sportinė dalis kiek pablukusi,nes naudojom pavasarį vasarą, nereikėjo kojų uždangalo ir matosi sudejus skirtumas, taip pat įdėklas į sportininką galvos srityje nuo prakaito pablukęs,bet pridedu mažai naudota babymatex įklotą nuo prakaitavimo,galima pakeisti.
Ir rėmo pabraižymai.
Tikrai labai fainas vežimas,su dideliu krepšiu,kur tilps ne tik vaiko daiktai ir užklotai,bet ir Jūsų.
Pridedu ir lavinimo kilimėlį,bei paklodę į lopšiuką.
Su tikrai rimtu pirkėju, kainą galime derinti proto ribose.

Universalūs vežimėliai (7)