Universalus vežimėlis Brio Go + isofix - Vilnius - 300 €
Universalus vežimėlis Brio Go + isofix - Vilnius - 300 € Universalus vežimėlis Brio Go + isofix - Vilnius - 300 € Universalus vežimėlis Brio Go + isofix - Vilnius - 300 € Universalus vežimėlis Brio Go + isofix - Vilnius - 300 €

Universalus vežimėlis Brio Go + isofix

2017.03.02 2559 1

Būklė: Naudotas
Prekės ženklas: Brio
Spalva: Pilka
Ratų skaičius: 4 ratai

Kodėl parduodu? Išaugome

Defektai: Vežimėlio rankenos guminė dalis man suplyšo, todėl... daugiau

300,00 €

Pirmąją dukrą užauginau su Bogaboo ir tikrai buvau ganėtinai patenkinta. Kai prireikė antrojo, visgi pasirinkau Brio. Pasakysiu kodėl. Jis taip pat lengvas ir manevringas, tiesa važiuoklė platesnė ir pravažumas per smėlį ir sniegą Brio man pasirodė kur kas geresnis nei Bogaboo. Aišku būdamas platesnis, užima daugiau vietos bagažinėje ir jau taip lengvai tarp lentynų mažesnėje parduotuvėje nepraslįsi, bet ir kad kažkur tikrai netilptume nepasitaikė. Kas man patiko labiausiai, tai Brio turi lopšį, kurį gali naudoti kaip lopšį ir nuėmus, turi patogias ilgas rankenas. Bogaboo yra tokis kaip pakabinamas maišas ant rėmo,tai nuėmus jo jau su vaiku ant kito paviršiaus nepastatysi. Labai smagiai naudojau šį lopšį ir popietės numigimams kambaryje, nes tikrai erdvus. mano panelė gimė 58 cm, bet vietos niekada nepritrūkome. Dar Brio man labiau patiko nes aukštesnis ir nerealiai patogus bei talpus pirkinių krepšys. Rankenos aukštis reguliuojasi.

Vežimėlis kurį pardavinėju pirktas ne naujas, sakė vieno vaikučio, tikiu,nes tikrai buvo kaip naujas. Aš naudojau 6 mėnėsius, sportinės dalies taip ir nepanaudojau, nes turiu nuostabų skėtuką su prisegamu padu didesniam vaikui, tai tik pradėję sėdėti peršokome į jį.

Į komplektą įeina:
lengvas aliuminio rėmas; lopšys su uždangaliuku, sportinė dalis su uždangaliuku, maxi cosi automobilio kedutė su pagalvėle naujagimiui, iso fix sistema ir visi reikalingi adaptoriai. Parduodu tik viską kartu.

Universalūs vežimėliai (39)