Vaikiška kėdutė ant dviračio ir šalmas mergaitei - Marijampolė - 80 €
Vaikiška kėdutė ant dviračio ir šalmas mergaitei - Marijampolė - 80 € Vaikiška kėdutė ant dviračio ir šalmas mergaitei - Marijampolė - 80 € Vaikiška kėdutė ant dviračio ir šalmas mergaitei - Marijampolė - 80 € Vaikiška kėdutė ant dviračio ir šalmas mergaitei - Marijampolė - 80 €

Vaikiška kėdutė ant dviračio ir šalmas mergaitei

2020.06.13 2794 0

Būklė: Naudotas
Prekės ženklas: Polisport; KED

Kodėl parduodu? Išaugome

Defektai: Be defektų

80,00 €

Labai patogi ir ergonomiška, atitinkanti ES standartus EN 14344, vaikiška kėdutė ant dviračio Polisport Wallaby Evolution vaikui 9-22 kg svorio. Tvirtinama dviračio gale ant stataus dviračio vamzdžio po balneliu (fiksacijos įtaisas tinka apvaliam ir ovaliam 28-35 mm diametro vamzdžiui), saugos diržai tvirtinami 5 taškais (vaikas pats tikrai neatsisegs), reguliuojamas kojų atramų aukštis su tvirtinimo dirželiais, atlošas turi 3 reguliuojamas padėtis ir išimamą tvirto audinio paminkštinimą, galima reguliuoti atstumą iki dviračio balnelio. Spalva pilka ir sidabrinė. Kėdutė lengvai ir greitai uždedama ant dviračio ir nuimama, patogiam laikymui perlenkiama todėl užima mažiau vietos.
Kartu parduodamas ir mergaitiškas "KED" reguliuojamas 46-51 cm šalmas su mirksinčiomis švieselėmis Meggy Original S Lillebi.