Žieminiai batai Viking su Gore-tex 31 dydžio - Vilnius - 55 €

Dydis: 31 | 19,6 cm

Kodėl parduodu? Išaugome 😃

Defektai: nenurodyta

Pardavimo sąlygos: Siunčiu į kitus miestus.

55,00 €

Viking žieminiai aulinukai 31 dydžio su GORE-TEX® membrana (ilgai išlieka neperšlampantys). Aukštas atsparumo šalčiui laipsnis. Viduje vilna maišyta su sintetika (negali būti viduje vien vilna, nes užkimš membranos poras ir kojytė pradės drėkti)/ šilumos kontrolė viduje; Kojytės neprakaituoja, labai lengvi, lengva apsiauti.
Komfortabilus praplatintas priekis - judant nespaudžiami pirštukai, leidžia judėti laisvai. Sustiprintos užkulnio ir pirštųzonos - apsaugo vaiko kojytę. Neslydus padas užtikrina sukibimą su įvairiais paviršiais. Plačiai atsiveria, patogu aunantis batuką net ir platesnei kojytei ar esant aukštesnei kojos kelčiai.
Be jokių defektų, dar liko lipdukas viduje. Nešioti tik mano vaiko. Unisex stiliaus, tinka ir berniukui ir mergaitei.
VIKING – norvegų gamintojas, kuris nuo 1920 metų gamina avalynę pritaikyta atšiauriam norvegiškam klimatui. Viking avalynė yra lengvai prižiūrima: eguliariai plaukite gaminius su membranomis. Purvinos ir riebaluotos membranos praleidžia vandenį ir prasčiau kvėpuoja.
Siunčiu registruotu paštu arba per omnivą ir lp express. Galiu susitikti Vilniuje.

Aulinukai, ilgaauliai (11)