Skrebučiai su kiaušiniais, pomidorais ir sūriu

Ingredientai: Batonas - 6 riekės, Kiaušiniai - 2 vienetai, Pienas - 4 valgomieji šaukštai, Pomidoras - 1 vienetas, Sūris - 6 valgomieji šaukštai, Krapai - 1 saujelė, Druska, Pipirai - 1 žiupsnelis, Aliejus (kepimui) - 3 valgomieji šaukštai.

Kiaušinius išplakite su pienu, suberkite smulkintus krapus, gardinkite druska ir pipirais, permaišykite. Batono riekeles pamerkite į plakinį, vėliau apverskite ir dar palaikykite. Svarbu, kad plakinys gerai įsigertų. Pamirkytą batoną apkepinkite gerai įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių iki kol vos apskrus. Jeigu indejyje, kuriame mirko riekelės, dar yra plakinio, tai jį kepdami paskirstykite ant skrebučių viršaus. Ant apkepintų riekelių dėkite plonai pjaustytų pomidorų, užberkite sūrio ir palaikykite gerai įkaitintoje orkaitėje iki kol sūris išsilydys. Pomidorus galima pakeisti kitomis daržovėmis, taip pat galima papildomai dėti plonai pjaustyto kumpio ar dešros. Puikus ir originalus pasirinkimas pusryčiams ar vakarienei!

Susiję straipsniai

Džiovintos obuolių juostelės (obuolių oda)

Siūlome namuose pasigaminti saldainius ar guminukus primenančios vaisių odos iš obuolių.

Braškiniai grietinėlės ledai

Siūlome namuose pasigaminti braškinius grietinėlės ledus, kuriems reikės tik braškių, grietinėlės, pieno ir cukraus.

Kaip pasigaminti naminius ledus be ledų gaminimo aparato?

Dalinamės paprastu metodu, kaip sušaldyti puikiausius ledus be ledų gaminimo aparato. Jums tereikės kepimo formos ir plakimo šluotelės.