Sluoksniuotos tešlos pyragas su faršu ir kiaušiniais

Ingredientai: Didelio lakšto sluoksniuotos tešlos - 1 vienetas, Faršo (tinka įvairus) - 500 gramų, kiaušiniu - 6 vienetai, surio - 50 gramų, Česnako - 1 skiltelė, Petražolių - 1 pundelis, Druskos, pipirų, petražolių - 1 žiupsnelis.

4 kiaušinius kietai išvirkite. Atvėsinkite ir nulupkite. 1 kiaušinį pasilikite aptepimui. 1 kiaušinį įmuškite į faršą. Į faršą taip pat įmaišykite smulkintas petražoles, įspauskite česnaką, pagardinkite druska, pipirais. Galima dėti ir daugiau visokių prieskonių. Sluoksniuotos tešlos lakštą (reikės 1 lakšto iš 500 g pakuotės, kurioje būna 2 lakštai. Arba galite paimti kelis mažus lakštus, sulipinti kraštelius) šiek tiek pakočiokite. Ant lakšto centro sudėkite pusę faršo, ant jo eilute sudėkite riekelėmis pjaustytą sūrį, virtus kiaušinius, ant viršaus uždėkite likusį faršą, gražiai suformuokite, suspauskite rankomis. Tešlos lakšto kraštus įpjaukite iki faršo. Kraštus supinkite kasele ir taip tarsi uždarykite visą pyragą. Jo viršų ištepkite pasiliktu išplaktu kiaušiniu. Kepkite iki 180°C įkaitintoje orkaitėje apie 40 min. Sotus, dailiai atrodantis ir tikrai skanutėlis pyragas!

Susiję straipsniai

Džiovintos obuolių juostelės (obuolių oda)

Siūlome namuose pasigaminti saldainius ar guminukus primenančios vaisių odos iš obuolių.

Braškiniai grietinėlės ledai

Siūlome namuose pasigaminti braškinius grietinėlės ledus, kuriems reikės tik braškių, grietinėlės, pieno ir cukraus.

Kaip pasigaminti naminius ledus be ledų gaminimo aparato?

Dalinamės paprastu metodu, kaip sušaldyti puikiausius ledus be ledų gaminimo aparato. Jums tereikės kepimo formos ir plakimo šluotelės.