Sluoksniuotos tešlos pyragas su pievagrybiais ir sūriu

Ingredientai: Sluoksniuota tešla - 250 gramai, Pievagrybiai - 400 gramai, Svogūnai - 2 vienetai, Svogūnų laiškai - 1 pundelis, Kiaušiniai - 3 vienetai, Sūris - 300 gramai, Grietinėlė, 35 % riebumo - 100 mililitrai, Druska, Pipirai - 1 žiupsnelis, Aliejus -.

Sluoksniuotos tešlos lapelius atitirpinkite ir juos įklokite į kepimo formą. Gerai prispauskite, suformuokite kraštelius, tuomet subadykite šakute. Svogūną supjaustykite kubeliais arba pusžiedžiais, pievagrybius pavalykite ir taip pat supjaustykite - galima pjaustyti tiek nedideliais kubeliais, tiek ir stambiau, kaip jums labiau patinka. Svogūną ir grybus apkepinkite įkaitintame aliejuje iki kol suminkštės, pagardinkite druska, pipirais, galima įberti džiovintų prieskoninių žolelių. Palikite truputį atvėsti. Kelis pievagrybius galite pasilikti papuošimui. Kiaušinius išplakite su grietinėle, į plakinį suberkite tarkuotą sūrį, smulkintus svogūnų laiškus (galima naudoti petražoles, krapus), kepintus grybus ir svogūnus. Permaišykite. Įdarą sudėkite į kepimo formą su įklota tešla. Ant viršaus uždėkite keletą stambiau pjaustytų pievagrybių, jeigu juos pasilikote papuošimui. Paruoštą pyragą kepkite iki 180°C įkaitintoje orkaitėje apie 30-40 min. Pyragas skanus tiek karštas, tiek ir šaltas.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.