Sočios sluoksniuotos salotos

Ingredientai: Žuvies filė - 300 gramai, Svogūnai - 3 vienetai, Pievagrybiai - 250 gramai, Ryžiai - 0.5 stiklinės, Sūris - 200 gramai, Kiaušiniai - 3 vienetai, Majonezas - 300 gramai, Aliejus - 2 valgomieji šaukštai.

Pasūdytame vandenyje išvirkite ryžius. Pasūdytame vandenyje išvirkite žuvį, supjaustykite mažais gabaliukais. Apkepkite aliejuje grybus, kiaušinius išvirkite, nulupkite ir stambiai sutarkuokite. Apkepkite smulkintus svogūnus. Sluoksniuokite salotas: virta žuvis, majonezas, grybai, majonezas, ryžiai, majonezas, svogūnai, kiaušiniai ir majonezas. Viršų pabarstykite tarkuotu sūriu. Papuoškite žalumynais, palaikykite šaldytuve 2-3 valandas ir patiekite.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.