Sočios vištienos salotos su sūriu ir kiaušiniais

Ingredientai: Vištienos filė - 300 gramų, Sūris - 170 gramų, Konservuoti kukurūzai - 120 gramų, Kiaušiniai - 3 vienetai, Česnakas - 1 skiltelė, Majonezas - 120 gramų, Druska, Pipirai - 1 žiupsnelis.

Vištienos krūtinėlę išvirkite truputį pasūdytame vandenyje. Atvėsinkite. Supjaustykite kubeliais. Kiaušinius kietai išvirkite. Atvėsinkite, nulupkite, supjaustykite kubeliais arba sutarkuokite. Sūrį supjaustykite smulkiais kubeliais arba sutarkuokite. Konservuotus kukurūzus perplaukite, palikite apdžiūti. Visus salotų ingredientus sumaišykite, įspauskite skiltelę česnako, pagardinkite druska, pipirais, užtaisykite majonezu. Šiomis salotomis galima įdaryti krepšelius, šaukštelius, jomis galima ištepti lavašą ar tortilijas, susukti ir supjaustyti suktinukais.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.