Specialistė kviečia į save žiūrint pasidaryti išvadas: atsistokite prieš veidrodį

Veidotyrininkė atskleidžia, kad mūsų veide užfiksuota svarbi informacija Veidotyrininkė atskleidžia, kad mūsų veide užfiksuota svarbi informacija

Iš „Tėvai paprastai“ studijos tėtis, laidos vedėjas Simonas Urbonas sveikinasi jau 27-ąjį kartą. Tiek „Tėvų darželio“ ir tv3.lt kartu rengiamos tinklalaidės epizodų kalbėta pačiomis įvairiausiomis temomis, kurias galite rasti spustelėję mūsų „Youtube“ kanalą.

Šįkart ne taip įprastai kaip visą laiką – laidoje net 3 pašnekovės. Jaukaus, naudingo ir paprasto pokalbio apie tai, kaip jaunam žmogui nepasiklysti, renkantis karjerą, kaip žinoti, kuo jis nori būti užaugęs, kalbamės su „69 danguje“ atlikėja Ingrida Martinkėnaite ir jos dukra Marija bei veidotyrininke, kūno kalbos specialiste ir karjeros konsultante Laura Šukiene.

Plačiau skaitykite:

Jūsų veidas – iškalbingas: nustebsite, kokią informaciją jis slepia

Plačios akys – atiduodame meilę, didelė nosis – jausmai, emocija, kūryba. Akys – aukščiau, žemiau, vidury. Nosis – didesnė, mažesnė, riesta... Kokias išvadas galime pasidaryti, žiūrėdami į savo veidą?

Veidotyrininkė, kūno kalbos specialistė ir karjeros konsultantė L. Šukienė atskleidžia, kad mūsų veide jau savaime yra užfiksuota svarbi informacija: „Jeigu akys eina į viršų, jūs tikrai turite verslumo sugebėjimų, optimizmo, vėliavnešio arba mėgstančio parizikuoti bruožų. Jeigu akys – į apačią, turite savęs ieškoti tokioje profesijoje, kur reikia kažką patikrinti, paanalizuoti, tai gali būti ta pati policija, tyrimai, inžinerija ir įvairios tos profesijos, kurios reikalauja kažką analizuoti labiau, nes jūsų akys jums leidžia gerokai daugiau grėsmių pamatyti.“

Kokias savybes mes galime įžvelgti, žiūrėdami į savo veidą? „Tėvai paprastai“ kviečia paanalizuoti savo veido bruožus pagal veidotyrininkės įžvalgas:

 

„Jeigu matome, kad mūsų akys atviros, greičiausiai mums tinka dirbti su žmonėmis, dalytis, – tęsia specialistė. – Jeigu mes turime siauras plonas lūpas, tai greičiausiai jūs daug negalėsite kalbėti, jūs esate labiau introvertas – žmogus, kuris labiau į save, klausytojas, ekonomas, kuriam labiau tinka dirbti, pavyzdžiui, prie finansų.“

Veidas – kaip žemėlapis: ką jis sako apie mūsų pasirinkimus?

Nuo kada galima pradėti „nuskaityti“ vaiko veidą ir kada jis baigiasi formuotis? Kas lemia vaiko veido formavimąsi? Ką reiškia, jei žmogaus bruožai – kampuoti, labai daug „kaulėtumo“? Ką reiškia ilgas arba trumpas kaklas? O išskirtinai didelės ausys? Apie tai, „ką Dievas duoda“ ir kaip tai išnaudoti, kad sektųsi, – jau šioje mūsų tinklalaidėje apie gyvenimą ir karjeros pasirinkimus.

Apie vaiko ateitį, karjeros pasirinkimus, pagalbą renkantis profesiją ir veido bruožus, kurie yra daugiau nei iškalbingi, kalbamės „Tėvai paprastai“ tinklalaidėje „Youtube“ kanale:

 

„Tėvai paprastai“ – tai „Tėvų darželio“ ir tv3.lt rengiama tinklalaidė, kurioje Simonas Urbonas kartu su specialistais kalbina žinomus Lietuvos tėvus be ribų, be užuolankų, atvirai ir paprastai apie viską – vaikus, šeimos problemas, psichologiją, ligas, santykius ir tiesiog gyvenimą. 

„Tėvai paprastai“ žiūrėkite kiekvieną antradienį, 19 val., „Tėvų darželyje“, rubrikoje Tinklalaidė „Tėvai paprastai“, ir „Tėvų darželio“ „YouTube“ kanale. 

Tinklalaidėje kalbame apie:

00:00 – pradžia

00:43 – pašnekovių ir temos pristatymas

01:26 – pašnekovių karjeros ir svajonės

08:22 – vaikai krypsta ten, kur nori tėvai

10:07 – kaip padėti jaunam žmogui pasirinkti

12:54 – praktika – pasitarti su konsultantu

19:42 – kaip žinoti, į ką koncentruotis

29:20 – kaip domėtis ateities profesijomis

36:28 – ką galime „išskaityti“ iš savo veido

Susiję straipsniai

Živilė Vaškytė-Lubienė grįžusi į darbą išgirdo: „Ar nėra dingę įgūdžiai?“

Sutuoktinių pažinties istorija – ypatinga. Moteris prisipažįsta, kad niekada net nepagalvojo, kad su menininku galėtų kurti šeimą.

4 vaikų mama Reda apie šeimos finansus: „Reikia pinigų, ir jie atsiranda“

Redos istorija atskleis, kaip kartais nemokėjimas valdyti laiko ar nesikalbėjimas gali griauti šeimos santykius. Visos šeimos panašios.

Augustė apie sūnaus auklėjimą: „Mamos žodis ne yra ne“

Augustė, paklausta, kaip pavyksta sutarti su sūnumi, sako, būna visko, tačiau džiaugiasi, kad tas vertybes, kurias nori įskiepyti, pavyksta.

Skelbimai

12,00 €
122 | 6 - 7 m.
20,00 €
44 | 16 | L
10,00 €