Stiliaus patarimai, norinčioms atrodyti liekniau

Liekniau norinčios atrodyti moterys įprastai renkasi pernelyg didelius, laisvus, figūrą paslepiančius drabužius, kurie, stilistų nuomone, sukuria priešingą efektą - moteris tarsi paskęsta beformiame maiše ir atrodo dar stambesnė. Apvalesnių formų damoms gėdytis ir maskuoti savo kūno tikrai nevertėtų, tačiau žinoti keletą gudrybių, kurios padės paslėpti problemines vietas ir atskleisti moteriškumą tikrai naudinga!

Maksi ilgis


Maksi ilgio sijonai ir suknelės vizualiai pailgina siluetą, puikiai paslepia netobulas, stambesnes blauzdas, pabrėžia moteriškus, apvalius klubus. Sultingesnių formų moterims vertėtų rinktis standesnės medžiagos, tačiau laisvai krentančius sijonus ar sukneles arba labiau prigludusius, bet kiek trumpesnius, iki pusės blauzdų ar kelius dengiančius pieštuko formos sijonus.

Aukštakulniai


Aukštakulniai ne tik leidžia pasijusti aukštesnėmis, bet ir puikiai pakoreguoja laikyseną. Avint batelius aukštesne pakulne ne tik kojos, bet ir visas kūnas šiek tiek įsitempia, nugara laikoma tiesiau, pilvas įtraukiamas. Aukštakulniais avinti moteris akimirksniu atrodo ne tik liekniau, bet ir seksualiau - pasitempusi, dailiai siūbuojančiais klubais, einanti mažesniais žingsneliais. Kojas ypatingai efektyviai pailgina odos atspalvio, klasikiniai bateliai.

Formuojantys apatiniai


Pataupykite ir nepagailėkite pinigų kokybiškiems kūną apspaudžiantiems, užpakaliuką ir krutinę pakeliantiems ir pilvuką apspaudžiantiems apatiniams. Tokio tipo apatinis trikotažas ne tik paslepia problemines vietas ir pabrėžia moteriškus apvalumus, bet ir šiek tiek koreguoja laikyseną.

Vienspalvė apranga


Norinčios atrodyti liekniau turėtų ypatingai atsargiai derinti gėlėtus, raštuotus, margaspalvius drabužius. Derėtų atsisukti į stilingą monochromo tendenciją, kuomet tiek palaidinė, marškinėliai ar megztukas, tiek ir kelnės ar sijonas yra tokios pačios spalvos arba artimų atspalvių. Verta rinktis šiek tiek tamsesnių spalvų, natūralių žemės, įvairių žalios spalvos variacijų drabužius, o nuotaiką sukurti margais, raštuotais ir spalvotais aksesuarais - papuošalais, skarelėmis, rankinėmis, batukais.

Vertikalios linijos


Tikriausiai daugelis motetų puikiai žino paslaptį, kad vertikalios linijos vizualiai pailgina ir suplonina siluetą, o horizontalios - stambina, apvalina. Norinčios atrodyti liekniau tikrai neprašaus pasirinkusios vertikaliomis linijomis dailintą sijoną ar kelnes. Moterys, kurioms toks marginimas nėra gražus, vertikalias linijas gali susikurti ir kitais būdais - pasirinkusios V formos iškirptes, pasidabinusios ilgesniais karoliais ar grandinėlėmis, apsisiautusios šaliu ar šaliku ir leidusios jo kraštams laisvai kabėti, pasirinkusios ilgesnius kardiganus, tiesaus kirpimo paltus.

Kokybiška liemenėlė


Stilistai teigia, kad tik 20% moterų sugeba išsirinkti tinkamo dydžio liemenėlę! Pasirinkus pernelyg didelę liemenėlę, krūtys prastai palaikomos, jos atsiduria perdėm žemai ir stambina, vizualiai sutrumpina liemenį, o pernleyg maža liemenėlė įsirėžia į kūną, suformuoja riebaliukų rinkes.

Proporcijos


Drabužius besirenkančioms ir jų derinius dėliojančioms moterims vertėtų orientuotis į moteriškų proporcijų sukūrimą - pasiekusi šį efektą moteris atrodys ne tik liekniau, bet ir dailiau, seksualiau. Stenkitės šiek tiek paslėpti problemines vietas, tačiau tuo pačiu ryškinkite tai, kuo galite didžiuotis - galbūt turite putlią krūtinę ar dailų užpakaliuką, o galbūt jūsų rankos ar kojos labai dailios?

Susiję straipsniai

Dizaineriai pataria: turėdami šiuos daiktus savo spintoje, visada atrodysite stilingai

Tam, kad atrodytume jaunatviškai, unikaliai ir stilingai, nebūtina turėti pilnos drabužinės daiktų. Užtenka kelių, bazinių.

PATARIMAS: augindami mažylį verčiau atsilikime nuo mados

Nuo pat vaiko gimimo iš visų pusių jaučiamas spaudimas turėti naujausius prietaisus, gražiausią lovytę, geriausią vežimėlį ir tobulą nešynę.

Atrodote vyresnė? Galbūt darote šias stiliaus klaidas?

Norite atrodyti jaunatviškai ir stilingai bei versti aplinkinius spėlioti, koks iš tikrųjų jūsų amžius? Visa tai – labiau nei įmanoma!

Skelbimai

20,00 €
44 | 16 | L
12,00 €
122 | 6 - 7 m.
25,00 €