Stumdomųjų durų spintos – praktiškiems namams (4)

Reklaminis partnerio turinys
Baltos spalvos stumdomųjų durų spinta „Bigbank“ nuotr.

Įsirengiant nuosavą būstą ir atlikus pagrindinius apdailos darbus, svarbiu etapu tampa tinkamų baldų įsigijimas bei pastatymas skirtingose namų erdvėse. Pastebima tendencija, jog šeimos, norinčios turėti mažiau rūpesčių būsto įrengimo klausimais, kreipiasi į interjero dizainerius, kurie ne tik rekomenduoja, kokio stiliaus namus sukurti, bet ir parenka baldus, labiausiai atspindinčius norimą sukurti interjerą.

Vienas svarbiausių būsto baldų – stumdomųjų durų spinta, kuri yra neatsiejama nuo praktiškų namų. Joje ne tik laikome drabužius, avalynę, bet ir galime sudėti vietos namuose neatradusius daiktus, tokius kaip patalynė, namų apyvokos daiktai. Planuojant gyvenamajam būstui skirtų baldų ir kitų pirkinių įsigijimą, piniginę gali tekti atverti plačiau, o esant būtinybei pasiskolinti brangesnių pirkinių finansavimui. Apie tai sužinoti daugiau galite kreditų banke.

Varstomųjų ar stumdomųjų durų spinta?

Jeigu vis dar svarstote, kokią spintą – įprastą, atsiveriančiomis į išorę, ar stumdomosiomis durimis – įsigyti, pateikiame keletą skirtumų, kurie padės jums apsispręsti greičiau.

Pasak specialistų, stumdomųjų durų spinta kambariui suteikia erdvumo įspūdį ir kambaryje sutaupo vietos, kadangi jos durys atsiveria į šoną. Įprastos spintos durys atsiveria į priekį, o tai reiškia, kad būsto erdvėje tam turi būti pakankamai vietos, todėl gerai apsvarstykite, ar jums svarbu kambaryje sutaupyti dalį erdvės.

Stumdomųjų durų spinta taip pat laikoma saugesniu pasirinkimu, ypač vaikų kambariams. Greičiausiai daugelis yra patyrę nemalonų jausmą, kuomet pirštai priveriami atveriamų į išorę spintų durimis. To galite lengvai išvengti pasirinkę stumdomųjų durų spintą su tinkama ir kokybiška stumdomąja sistema.

Plačios dizaino galimybės

Be to, stumdomųjų durų spintos atveria didesnes dizaino galimybes. Vienas populiariausių pasirinkimų – išorinėje spintos dalyje montuoti jums reikiamo dydžio veidrodį. Tai gali būti veidrodis, kuriame matote save nuo galvos iki kojų arba kiek mažesnis. Turint tokį veidrodį kambaryje, jums nebereikės įsigyti atskiro, kuris kambaryje užimtų papildomos vietos.

Stumdomųjų durų spinta yra tinkama bet kokio stiliaus namams, kadangi ji gali būti gaminama pagal individualų užsakymą, pasirenkant norimas medžiagas, spalvas. Atsižvelgiant į šeimos poreikius, norus, tokios spintos gali būti pačių įvairiausių spalvų: nuo baltos iki juodos matinės. Spintos yra individualiai pritaikomos prie kambario išplanavimo ir gali būti gaminamos būtent tokio dydžio, kokio pageidaujate.

Jeigu spinta reikalinga vaiko kambariui, ją rekomenduojama rinktis spalvingesnę. Be to, baldą galima apklijuoti mėgstamų vaikų personažų lipdukais ar kitais atributais. Tai vaikų kambario interjerui suteiks žaismingumo.

Įvairioms namų erdvėms

Stumdomųjų durų spinta laikoma universaliu baldu, tinkančiu tiek miegamojo, tiek svetainės kambariuose ar namų koridoriuje. Prireikus, namuose galima turėti ne vieną spintą, jas galite įsigyti skirtingas, individualiai pritaikytas prie kiekvienos būsto erdvės. Funkcionalios ir praktiškos spintos ne tik prisidės prie jūsų namų tvarkos, bet ir taps stilinga detale. Tačiau taip pat svarbu ne tik išorinė spintos dalis, bet ir vidinė.

Stumdomųjų durų spintų vidinėje dalyje gali būti montuojama tiek lentynų, kabyklų ar stalčių, kiek norite, jeigu planuojate kreiptis dėl individualaus spintos užsakymo. Prireikus, įvairūs gamintojai spintoje siūlo suprojektuoti specialias vietas ir tokiems daiktams kaip lyginimo lenta, siurblys ar net buitinei technikai, pavyzdžiui, skalbimo mašinai, paslėpti. Tam, kad geriausiai suplanuotumėte spintos projektą, svarbu apsvarstyti, ką joje planuojate laikyti, kokius daiktus norėsite paslėpti, kadangi nuo to priklausys ne tik spintos dydis, bet ir vidinių lentynų skaičius.

Naujausi komentarai

 1. PalaimintaMAMA
  PalaimintaMAMA prieš 3 m.

  Turime ir stumdomų durų didelę spintą, ir atveriamų. Tai stumdomos durys tikrai garsiau veikia, todėl miegamajame nervintų, jei vienas miega, o kitas ieško drabužių. O ir mūsų spintoje, kurioje atsidaro durys, veidrodžiai irgi per visą ilgį, tad ne tik stumdomos gali būt su dideliu veidrodžiu. Ir šiaip nervina stumdomos durys, nes atsidarius jas, atsidaro kitos durys ir reikia atgal uždaryti tas, kurios atsidarė irgi.

 2. Dangyra
  Dangyra prieš 3 m.

  GyvenantiPuikiai parašė:
  Turime ir stumdomų durų didelę spintą, ir atveriamų. Tai stumdomos durys tikrai garsiau veikia, todėl miegamajame nervintų, jei vienas miega, o kitas ieško drabužių…

  Kokios įdomios pastabos. Patys turime 3 stumdomų durų spinta miegamajame (2,7m, 2 šoninės durys - plokštė, vidurinės - veidrodis per visą plotą). Nepastebėjau, kad garsiai važinėtų durys, bent jau mano vyro nepažadina. Atidarant 1 duris, tik vienos ir atsidaro. Patinka, kad atidarytos durys neužstoja apšvietimo, pvz., ant lubų prie spintos ar sieninio. Iš minusų, kad negalima iškart atidaryti 2 durų, jei reikia abiems su vyru savo pusėse pasikuisti. Ir tą rėvelį ant grindų tenka prasiurbliuoti bei pašalinti prie ratukų prikibusius plaukus (bet tai ne dažna procedūra, kol nesusidūriau, galvojau, kad tai bus gerokai didesnė problema). Statomės namą ir neapsisprendžiu, kokiomis durimis spintų norėčiau naujoje vietoje. Slankiojanti sistema man labai patogi. Bet dabar lyg ir madingiau bei gražiau atrodo atveriamom durim. Turim laiko iki kitų metų apsispręsti 🙂

 3. PalaimintaMAMA
  PalaimintaMAMA prieš 3 m.

  SauleDanguje parašė:
  Kokios įdomios pastabos. Patys turime 3 stumdomų durų spinta miegamajame (2,7m, 2 šoninės durys - plokštė, vidurinės - veidrodis per visą plotą). Nepastebėjau, kad …

  Pas mus keturios durys stumdomų tai kai atidarom vieną pusę į kairę, tada važiuoja ir kita bet čia tambūre reikia atsargiau stumdyt vis tiek, nes jos gali trenktis į šoną, jei uždarai stipriau pas mus didžiulės abi spintos, su kopėčiom viršų pasiekiam. Aukštis beveik 4 metrai ir į šonus tiek tai gal todėl, nes masyvios labai durys abiejų. O man stumdomos gražiau vizualiai bet darėm miegamajam atveriamas labiau patinka

 4. Brucka
  Brucka prieš 2 m.

  GyvenantiPuikiai parašė:
  Pas mus keturios durys stumdomų tai kai atidarom vieną pusę į kairę, tada važiuoja ir kita bet čia tambūre reikia atsargiau stumdyt vis tiek, nes jos gali …

  4x4 spinta :O? Ką tokiam tūryje sandėliuojat, jei nepaslaptis :D? O šiaip mano pastebėjimas tai būtų paprastas - jei yra vietos, darykite varstomas duris, o jei vietos mažai, tuomet stumdomas. Manau, kad čia vien tik praktiškumo klausimas.