Su lašinukais keptos bulvės ant iešmo

Ingredientai: Bulvės - 10 vienetai, Lašinukai - 700 gramai, Druskos, pipirų - 1 žiupsnelis, Žalumynų - 1 pundelis.

Bulves nuplaukite, neskuskite. Supjaustykite 0,5 cm rieklėmis. Lašinukus taip pat plonai supjaustykite. Ant iešmo verkite bulvės girežinėlį, lašinuko gabaliuką, vėl bulvę, vėl lašinuką ir t.t. kol suversite visą iešmą. Šitaip pasiruoškite ir kitus iešmus. Vėrinuko viršų pabarstykite pipirais ir druska (jeigu lašiniai labai sūrūs, tai druskos nereikia), smulkintais žalėsiais. Vėrinuką įsukite į folijos lakštą ir dėkite virš žarijų. Kepkite 20-30 min. Tuomet foliją nuimkite ir toliau kepkite virš žarijų iki kol iškeps ir apskrus. Galima išsikepti ir orkaitėje, tik tuomet dėkite ant grotelių, o apačioje palikite skardą, nes lašinukais tirps ir lašės, gali dūminti, tad turėkite tai galvoje.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.