Su Marija iš „Mari Made“ apie tikslus, verslą ir laiko planavimą

„Aš irgi neturėjau tobulos šeimos“, – sako Marija Šalaševičienė „Aš irgi neturėjau tobulos šeimos“, – sako Marija Šalaševičienė

Iš „Tėvai paprastai“ studijos tėtis Simonas Urbonas sveikinasi jau 69-ąjį kartą, o greta jo – du šaunūs pašnekovai: Marija Šalaševičienė – dviejų vaikų mama, nuomonės formuotoja, verslininkė, prekių ženklo „Mari Made“ įkūrėja, ir Mindaugas Lastauskas – lektorius, pardavimų ekspertas, trijų berniukų tėtis.

„Tėvų darželio“ ir tv3.lt rengiamoje tinklalaidėje kalbame įvairiausiomis temomis, ir visas šias temas galite rasti: „Tėvų darželio“ portale čia, TV3 platformoje čia ir „TV3 Play“ platformoje čia, o ketvirtadieniais, tuo pačiu metu, 19 val., – kaip iki šiol – „Tėvų darželio“ „Youtube“ kanale čia.

Plačiau skaitykite:

Marija Šalaševičienė: „Lytį įmanoma susiplanuoti“

Mindaugas Lastauskas nostalgiškai prisipažino: „Mergaitė man neišeina.“ Tačiau Marija paatviravo, kad jai savo dukterį pavyko „susiplanuoti“. Marija su vyru apie natūralų šeimos planavimą išgirdo per kursus prieš vestuves: „Galima tam tikru moters ciklo metu pasirinkti ir nulemti lytį, <...> tiesiog aktas turi būti prieš moters ovuliaciją.“ Kai Šalaševičiams gimė sūnus, Marija tarstelėjo: „Su antru pabandysim, kad būtų mergaitė.“

Kokio metodo laikėsi šeima, kad jai pavyko susilaukti išsvajotos mergaitės?

Tevai paprastai apie laiko planavimaSimonas Urbonas, Marija Šalaševičienė („Mari Made“), Mindaugas Lastauskas

Marija prisipažino, kad ir jos šeima buvo netobula

„Aš irgi neturėjau tobulos šeimos, mano irgi tėvai išsiskyrę, ir mano tėtis buvo tas, kuris iš viso su vaikais nebendravo ir kažkokiais daiktais bandė kompensuoti, o mama buvo įpareigota dirbti daug, nes buvo verslas ir tėtis liepė, buvo jai viskas palikta, bet ji vis tiek kažkaip sugebėjo tuos keturis vaikus prisotinti savo dėmesio ir kaip mama atiduoti daug visko, svarbiausia – tų įspūdžių ir emocijų, ne kažkokių daiktų“, – kad ir jos gyvenimas nebuvo vien rožėmis klotas prisipažino Marija.

„Nors turiu sėkmingą verslą, – sako žinoma moteris, – ir anksti pajutau, kas yra nemaži pinigai, bet tuo pačiu supratau, kad pinigai man laimės neatneša.“

Plačiau skaitykite:

Mindaugas Lastauskas: „Turime daryti pasirinkimus“

Kalbant apie laiką šeimai, darbui ir kaip išlaviruoti tarp visko, Mindaugas atskleidžia, kad kiekvienas suaugęs žmogus turi daryti pasirinkimus. Anot jo, darbas ar šeima – tikrai yra didžiulis pasirinkimas, nes „visų pinigų neuždirbsi, ir vaikai tave, kai užaugs, prisimins ne dėl to, kokį ten „iPhone‘ą“ jiems nupirkai, o kiek laiko skyrei“.

Jei pasižiūrėsime į mūsų socialinių tinklų iškreiptą visuomenės veidą, sako Mindaugas, gali atrodyti, kad visos nuostabios šeimos, visi turi nuostabius pietus, visi nuostabūs tėvai, visi atostogauja labai gerose vietose. Ir tu, matydamas kitų žmonių pačius gražiausius momentus, <...> imi galvoti, kad tau reikia uždirbti krūvą pinigų, nes „aš irgi turiu gerai atostogauti, turiu valgyti restorane, mano turi būti gražūs namai... viskas turi būti taip idealu, kad net pykina“.

Apie tėvystę, laiko planavimą, verslą ir kaip viską suspėti – „Tėvai paprastai“ tinklalaidėje:

 

„Tėvai paprastai“ – tai „Tėvų darželio“ ir tv3.lt rengiama tinklalaidė, kurioje Simonas Urbonas kartu su specialistais kalbina žinomus Lietuvos tėvus be ribų, be užuolankų, atvirai ir paprastai apie viską – vaikus, šeimos problemas, psichologiją, ligas, santykius ir tiesiog gyvenimą. 

Tinklalaidėje kalbame apie:

00:00 – pradžia

00:55 – susiplanuoti lytį

03:53 – kas yra tėvystė

07:27 – kiekviena šeima skirtinga

09:13 – būna situacijų, kai nežinai

12:32 – laikas vaikams

14:30 – svarbiausi dalykai gyvenime

19:22 – Marijos diena

23:00 – kaip dėliotis dieną

25:00 – kaip būti geram visur

31:15 – svarbu atrasti aukso vidurį

35:57 – savęs pažinimas

39:36 – „Mari Made“ istorija

44:12 – laimė dirbti ką nori

53:13 – perdegimo ženklai

57:07 – kaip atrasti motyvaciją

Susiję straipsniai

Živilė Vaškytė-Lubienė grįžusi į darbą išgirdo: „Ar nėra dingę įgūdžiai?“

Sutuoktinių pažinties istorija – ypatinga. Moteris prisipažįsta, kad niekada net nepagalvojo, kad su menininku galėtų kurti šeimą.

4 vaikų mama Reda apie šeimos finansus: „Reikia pinigų, ir jie atsiranda“

Redos istorija atskleis, kaip kartais nemokėjimas valdyti laiko ar nesikalbėjimas gali griauti šeimos santykius. Visos šeimos panašios.

Augustė apie sūnaus auklėjimą: „Mamos žodis ne yra ne“

Augustė, paklausta, kaip pavyksta sutarti su sūnumi, sako, būna visko, tačiau džiaugiasi, kad tas vertybes, kurias nori įskiepyti, pavyksta.