Sultingi vištienos kepsneliai su sūrio plutele

Ingredientai: Vištienos filė - 500 gramai, Sūris - 150 gramai, Kiaušiniai - 2 vienetai, Majonezas - 3 valgomieji šaukštai, Miltai - 3 valgomieji šaukštai, Krapai (arba kiti žalumynai) - 1 pundelis, Druska, Pipirai - 1 žiupsnelis, Aliejaus (kepimui) - 6 val.

Vištienos filė supjaustykite norimo dydžio kepsneliais, juos truputį pamuškite, ištrinkite pipirais ir druska. Palikite truputį pasimarinuoti. Atskirame indelyje sumaišykite kiaušinius, majonezą, miltus, smulkintus žalumynus. Sūrį sutarkuokite. Paimkite kepsnelį, jį pamerkite į kiaušinių plakinį, dėkite į keptuvę su įkaitintu aliejumi. Ant kepančio kepsnelio viršaus užberkite truputį tarkuoto sūrio, ant besilydančio sūrio užpilkite dar truputį plakinio. Palaukite, kol kepsnelio apačia apkeps ir atsargiai apverskite. Šitaip iškepkite visus kepsnelius. Labai sultingi, sotūs ir skanūs kepsneliai, kuriuos galima tiekti su ryžiais, daržovėmis.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.