Sūrio padažas makaronams

Ingredientai: Sūris - 200 gramų, Sviestas - 50 gramų, Miltai - 2 valgomieji šaukštai, Pienas - 1 stiklinė, Druska, pipirai, kiti mėgiami prieskoniai - 1 žiupsnelis.

Gilioje keptuvėje ar nesvylančiame puode išlydykite sviestą, suberkite miltus ir maišant kepinkite porą minučių. Plona srovele supilkite pieną, labai gerai išplakite šluotele, kad nebūtų gumuliukų ir kaitinkite iki užvirimo bei dar porą minučių, kol šiek tiek sutirštės. Galiausiai suberkite tarkuotą sūrį, berkite druskos (jos gali ir nereikėti, nes sūris suteikia sūrumo), pipirų, kitų mėgiamų prieskonių ar prieskoninių žolelių, galite įspausti česnako, gerai išmaišykite. Į paruoštą padažą suberkite jau išvirtus makaronus ir porą minučių viską pašildykite. Sūrio padažas tiks ne tik prie makaronų, bet ir prie ryžių, jo galima įdėti į bulvių košę. Su šiuo padažu sumaišytus makaronus ar plonai pjaustytas bulves galima užkepti. Šiam padažui galima naudoti įvairius sūrius ar jų mišinius, taip išgausite vis kitokį skonį.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.