Sužinokite apie belaidžius „Kärcher“ siurblius, dalyvaukite konkurse

Reklaminis partnerio turinys
„Kärcher“ naujieji belaidžiai dulkių siurbliai „Kärcher“ naujieji belaidžiai dulkių siurbliai

„Kärcher“ papildo savo belaidžių įrenginių asortimentą trimis naujais akumuliatoriniais dulkių siurbliais, kurie komplektuojami su skirtingais priedais.

Vienišiai, poros ar šeimos – visi pageidauja lengvo ir praktiško prietaiso, kuris būtų greitai paruošiamas naudoti ir tiktų kasdieniam namų valymui.

Patvarūs ir galingi – konkuruoja net su laidiniais siurbliais

„Kärcher“ akumuliatoriniai dulkių siurbliai „VC4 Cordless myHome“, „VC6 Cordless ourFamily“ ir „VC7 Cordless yourMax“ patenkina tokių įrenginių poreikį ir pateikia valymo sprendimą bet kuriam namų ūkiui. Šie prietaisai yra tokie galingi ir patvarūs, kad gali be vargo konkuruoti su įprastais laidiniais dulkių siurbliais. Visi trys modeliai suteikia maksimalią judėjimo laisvę be varginančių laidų ir įrenginio tampymo po namus.

Optimalus veikimo laikas ir cikloninis veikimas optimaliausiai švarai pasiekti

Visiškai įkrautą „VC4 Cordless myHome“ galima naudoti apie 30 min., o galingesnių modelių „VC6 Cordless ourFamily“ ir „VC7 Cordless yourMax“ veikimo laikas yra atitinkamai iki 50 ir 60 minučių. Šie prietaisai veikia ciklono principu, kur visi stambūs nešvarumai tapinami į konteinerį, kuris lengvai ir greitai ištuštinamas, todėl nereikia pirkti vienkartinių filtrų. Be to, „VC 6 Cordless ourFamily“ ir „VC 7 Cordless yourMax“ komplektuojami su itin efektyviu HEPA 12 filtru (EN 1822:1998), kuris sulaiko net smulkiausias dulkių daleles, o tai svarbu alergiškiems žmonėms.

Karcher siurbliai

Absoliučiai kompaktiškas – vienas rankinis prietaisas viskam

Visa technologija – akumuliatoriaus, siurbimo turbina, filtrai ir nešvarumų konteineris – sutalpinta į labai kompaktišką rankinį instrumentą. Ant įrenginio taip pat galima matyti akumuliatoriaus baterijos įkrovimo lygį. Esant nedidelėms valymo užduotims, įrenginį lengvai galima paversti į mažą rankinį dulkių siurblį tiesiog nuėmus siurbimo vamzdį.

Dviejų lygių siurbimo galia – prisitaiko prie skirtingų paviršių ir nešvarumų

Dviejų lygių siurbimo galia ir papildomas turbo režimas leidžia prisitaikyti prie skirtingų paviršių ir nešvarumų bei efektyviai naudoti įrenginio bateriją. Dulkių siurblio grindų antgalis yra varomas atskiru elektros varikliu, o tai prideda galios ir padidina efektyvumą surenkant nešvarumus nuo kietų ir kiliminių grindų dangų.

Karcher siurbliai

Platus grindų antgalis su apsauga, kai kurie modeliai – su LED apšvietimu

Svarbu pastebėti, kad grindų antgalis taip pat turi priekinę apsaugą iš minkšto plastiko, kad nebūtų pažeisti baldai ar kiti jautrūs interjero paviršiai. Platus „VC 6 Cordless ourFamily“ ir „VC 7 Cordless yourMax“ grindų antgalis ypač tinka greitam didesnių plotų valymui. Antgalis papildomai turi integruotą LED apšvietimą, taigi dulkes ir nešvarumus galima geriau aptikti ir išvalyti tamsiose vietose, pavyzdžiui, po spintelėmis.

Jokios papildomos vietos – tvirtinkite tiesiog laikiklyje ant sienos ar spintelėje

Naujųjų dulkių siurblių sandėliavimas itin paprastas ir nereikalauja daug vietos. Jie gali būti tiesiog tvirtinami laikikliuose ant sienos ar net spintelėse. Taip dulkių siurblys laikomas nepastebimai, tačiau visada bus įkrautas ir paruoštas naudoti.

Karcher siurbliai

Išskirtinės spalvos, komfortiškos funkcijos namams be rūpesčių prižiūrėti 

Visi įrenginiai yra standartinės geltonos spalvos arba „Premium“ klasės baltos spalvos su papildomais priedais. Be to, modelis „VC 6 Cordless Premium ourFamily“ komplektuojamas su dviem akumuliatoriais, užtikrinant dvigubai ilgesnį veikimo laiką, taip pat papildomu oro filtru bei oro filtro valymo įrankiu.

Karcher siurbliu duomenys

Jau rytoj – „Kärcher“ konkursas!

Sekite naujienas. Pirmadienį, apie 10 val., paskelbsime „Kärcher“ konkursą ir turėsite galimybę laimėti net 2 rankinius prietaisus idealiai savo namų, automobilio, bet kokių erdvių švarai prižiūrėti. Svarbiausia – atidžiai perskaityti konkurso straipsnį, mat visi atsakymai į konkurso klausimus slypi jame. Būkite atidūs! ;)