Sveikata, karjera, santykiai pagal Zodiako ženklą 2022 metais: Liūtas (liepos 23 d.–rugpjūčio 23 d.)

Horoskopas Liūtams 2022 tutsi | Shutterstock.com

Vandens Tigro metais šio ženklo atstovai pajus tikrą kūrybingumo antplūdį. Net ir patys pragmatiškiausi Liūtai atvers savyje nematytus iki šiol talentus ir potencialą.

Žvaigždės pataria šiemet atsisakyti stereotipinio mąstymo ir atsiverti naujiems vėjams. Juk kūryba – tai energija, džiaugsmas ir gyvenimas.

Sveikata

Esate aktyvus, nuolat sportuojate ir dalyvaujate bėgimo maratonuose? Puiku! Tęskite. Žvaigždės pataria nenustoti siekti savo sportinių tikslų ir tęsti pradėtą veiklą. Tigro metai itin palankūs savęs tobulinimui ir naujų sporto šakų išbandymui.

Na, o tingesniems Liūtams verta pagalvoti apie naują gyvenimo būdą. Juk judesys – tai gyvenimas ir būtina sąlyga, norint turėti tvirtą kūną ir stiprią sveikatą. Tai nereiškia, kad turėtumėte pulti į naujojo trenerio paieškas. Galite pradėti nuo mažų dalykų: darykite rytinę mankštą, dažniau eikite pasivaikščioti.

Karjera ir finansai

Vandens Tigro metais galite susidurti su keblumais karjeros srityje. Nemaža tikimybė, kad tie sunkumai bus sukelti jūsų antrosios pusės. Ji gali gauti netikėtą darbo pasiūlymą užsienyje, o tai nesutaps su jūsų gyvenimo planais. Žvaigždės perspėja: gali tekti priimti sunkų sprendimą.

Sunkumai darbe neaplenks ir vienišų Liūtų: veikiausiai susidursite su konfliktinėmis situacijomis dėl charakterių nesuderinamumo su kolegomis ar vadovybe. Jums gali būti užkrautos naujos pareigos už tą patį atlyginimą. Bijodami prarasti darbą, kolegos, gali būti, su šiomis naujomis sąlygomis sutiks. Bet išdidžiam Liūtui gali kilti nenumaldomas noras pasipriešinti. Bet kokiu atveju kompromisai bus būtini.

Seniai dirbate tą patį darbą? Gali būti, kad šiais metais norėsite netikėtai išeiti – pakeisti darbo vietą arba užsiimti nuosava veikla. Gerai viską apmąstykite. Turite santaupų, o šeima jus palaiko? Tuomet puiku: galite startuoti. Priešingu atveju rizikuojate likti prie suskilusios geldos: be pinigų, draugų, šeimos palaikymo.

Meilė ir santykiai

Vienišiems Liūtams 2022-ieji žada puikią galimybę rasti savo antrąją pusę. Sutiksite idealų pretendentą rimtiems santykiams. Tiesa, pradžioje gali atrodyti, kad šis žmogus jums visai netinkamas. Bet nenuleiskite rankų ir gerai įsižiūrėkite: laikui bėgant surasite vis daugiau bendrų pomėgių ir teigiamų savybių.

Na, o Liūtai, esantys santykiuose, susidurs su nenumaldomu noru pakelti juos į naują lygį. Tai gali būti santuoka arba vaiko gimimas. Bet kokiu atveju šie pokyčiai bus pozityvūs, ilgai laukti ir norimi.

Šeimyniniai Liūtai netikėtai aptiks, kad visos namų pareigos yra užkrautos vien ant jų pečių (net jeigu partneris laikysis kitos nuomonėms). Dėl to galimi konfliktai. Nesibarkite: geriau pasikalbėkite ir ramiai išspręskite šias problemas.

Apie kitus Zodiako ženklus skaitykite čia:

Susiję straipsniai

2024 m. horoskopas: ką žada Žaliasis medinis drakonas?

Atstrologų teigimu, Žaliasis medinis drakonas 2024 m. atneš spartų progresą, pergales, turtą, sėkmingus ir aistringus metus.

Mėnulio fazės ir jų įtaka: nepatikėsite, bet mėnulis mus veikia!

Jau senovėje žmonės suprato, kad mėnulis daro didelę įtaką mūsų planetai − ne tik joje vykstantiems procesams, bet ir visiems jos gyventojams.

Tėčio charakteris pagal Zodiako ženklą: Jautis (balandžio 21 d.–gegužės 21 d.)

Tėtis Avinas vis puola į kraštutinumus: arba skiria savo atžalai visą laisvą laiką, arba, atvirkščiai – pamiršta, kad turi vaikų.