Sveikata, karjera, santykiai pagal Zodiako ženklą 2022 metais: Ožiaragis (gruodžio 23 d.–sausio 20 d.)

Horoskopas Ožiaragiams 2022 tutsi | Shutterstock.com

Šio ženklo atstovams metų pradžia žada būti sėkminga, o vasara – chaotiška. Bandyti spręsti problemas ar keisti situaciją beprasmiška.

Teks išmokti priimti dalykus, atsiduoti įvykių audroms ir kantriai išlaukti.

Sveikata

Nors šio ženklo atstovai pasižymi stipriu ir atspariu organizmu, 2022-aisiais jiems derėtų itin saugoti sveikatą, ypatingą dėmesį skiriant žarnynui ir virškinimo sistemai. Venkite eksperimentinio maisto ir egzotiškų patiekalų.

Žiemos metu itin svarbi profilaktika: galite susidurti su peršalimo ligomis ir jų sukeltomis komplikacijomis.

Užsiimkite sportu, bet saugokite nugarą. Juk stuburas – jūsų silpnoji vieta. Tigro metais vertėtų atidžiau įsiklausyti į savo kūną: ligos šiuo laikotarpiu vystysis lėtai. Nepajutę simptomų, galite nepastebėti, kaip jos pereis lėtinę stadiją.

Karjera ir finansai

Šie metai – tikras Ožiaragių darbingumo pikas. Sparčiai veršitės savo tikslų ir svajonių link, ir jokios kliūtys negalės jums sutrukdyti. Karjeros laiptais pradėsite kilti jau metų pradžioje. Bet neatsipalaiduokite: kad išlaikytumėte vadžias, net ir sulaukę sėkmės turite tęsti darbus tuo pačiu ritmu.

Žvaigždės tigro metais žada būti palankios jums. Bet jūsų darbo rezultatai priklausys tik nuo jūsų pačių.

Finansų prasme Ožiaragiai jausis stabiliai ir užtikrintai. Tai ramus laikotarpis, kuriame piniginiai reikalai priklausys nuo darbo rezultatų.

Naujos galimybės leis sukaupti kapitalą dideliam pirkiniui. Bet nepervertinkite savo galimybių ir neišleiskite per daug pinigų. Šis laikotarpis palankiausias protingoms investicijoms ir santaupų kūrimui.

Pagerėjus finansinei situacijai gali kilti pagundų leistis į brangias keliones. Bet žvaigždės perspėja: neprotingai panaudoti pinigai nesuteiks pasitenkinimo. Todėl užuot prabangiai pramogavę investuokite savo lėšas į tolesnę verslo plėtrą.

Meilė ir santykiai

Norite rasti gyvenimo partnerį? Būkite atviri pasauliui. Šie metai žada puikias meilės perspektyvas net ir patiems droviausiems ir neryžtingiausiems šio ženklo atstovams. Jus užplūs teigiamos energijos bangos, kurios padės atsipalaiduoti, tad gebėsite atsiverti ir žengti žingsnį potencialaus partnerio link.

Vieniši Ožiaragiai lengvai susipažins su naujais žmonėmis, bet dauguma šių pažinčių neperaugs į rimtesnius santykius. Jei ieškote kažko perspektyvaus – gerai apmąstykite savo pasirinkimus. Tai padės išsaugoti reputaciją.

Norite susilaukti sėkmės meilės srityje? Pristatykite save iš naujo: pasitikėkite savimi ir nebijokite parodyti susidėjimo žmonėmis.

Ožiaragiai, esantys santykiuose, susidurs su nenumaldomomis pagundomis. Būkite budrūs ir nepasiduokite išorės įtakai ir aplinkinių provokacijoms. Priešingu atveju padarysite lemtingą klaidą, ilgam sujauksiančią jūsų gyvenimą.

Apie kitus Zodiako ženklus skaitykite čia:

Susiję straipsniai

2024 m. horoskopas: ką žada Žaliasis medinis drakonas?

Atstrologų teigimu, Žaliasis medinis drakonas 2024 m. atneš spartų progresą, pergales, turtą, sėkmingus ir aistringus metus.

Mėnulio fazės ir jų įtaka: nepatikėsite, bet mėnulis mus veikia!

Jau senovėje žmonės suprato, kad mėnulis daro didelę įtaką mūsų planetai − ne tik joje vykstantiems procesams, bet ir visiems jos gyventojams.

Tėčio charakteris pagal Zodiako ženklą: Jautis (balandžio 21 d.–gegužės 21 d.)

Tėtis Avinas vis puola į kraštutinumus: arba skiria savo atžalai visą laisvą laiką, arba, atvirkščiai – pamiršta, kad turi vaikų.