Sveikata, karjera, santykiai pagal Zodiako ženklą 2022 metais: Šaulys (lapkričio 23 d.–gruodžio 22 d.)

Horoskopas Šauliams 2022 tutsi | Shutterstock.com

Šiais metais turėsite būti itin budrūs – gyvenimas nuolat mestels naujų galimybių ir naujų perspektyvų. Kad jų nepraleistumėte, turėsite įsijungti intuiciją ir vidinę išmintį.

Metų pradžia gali būti nelengva, bet ją su kaupu atpirks vasara: šiuo laikotarpiu galėsite atsikvėpti ir pasipildyti žiemą prarastus energijos resursus.

Sveikata

Metų pradžia žada būti aktyvi ir kupina energijos. Būsite efektyvūs kaip niekada. Jokie stresai negalės padaryti jums neigiamos įtakos, nevargins jokie lėtiniai susirgimai. Bet yra tam tikra sąlyga: turite kokybiškai išsimiegoti ir sveikai maitintis.

Žiema ir pavasaris – puikus metas palaikyti kūno ir proto sveikatą, saikingai sportuoti, būti gryname ore. Vasarą derėtų vengti ekstremalių sporto šakų. Geriausia, jei šiltuoju metų sezonu pasiimsite atostogas ir leisite savo organizmui pilnavertiškai pailsėti. Maksimaliai pasirūpinti savimi reiktų ir metų pabaigoje (nuo spalio mėnesio). Širdis ir nervų sistema šiuo metu bus jūsų silpnosios vietos. Pasitikrinkite profilaktiškai pas gydytoją, laikykitės sveiko gyvenimo būdo, venkite didesnių stresų.

Karjera ir finansai

Metų pradžioje susidursite su darbinėmis problemomis. Gali kilti naujų rūpesčių, pareigų, konfliktinių situacijų su kolegomis. Sausis ir vasaris – itin nestabilus metas. Bet turime ir gerą žinią: kartu su šiais sunkumais įgausite ir savarankiškumą bei visišką laisvę veikti. Nebūsite nuolat kontroliuojami valdžios, jausitės tikru padėties šeimininku. Įgausite pasitikėjimo savimi.

Pavasarį įtampa atslūgs, o darbščiausi Šauliai bus dosniai apdovanoti pinigais, pripažinimu, naujomis pareigomis ir ateities perspektyvomis. Šiuo metu galite atsipalaiduoti, bet neplaukite pasroviui: vasaros pabaigoje vėl galimi laikini sunkumai. Bet didesnėmis bėdomis jie virsti neturėtų.

Ruduo – palankus laikas mokymams, seminarams. Bet koks indėlis į save šiuo laikotarpiu taps ne tik raktu, atveriančiu vartus į naujas erdves, bet ir talismanu, apsaugančiu nuo būsimų sunkumų profesinėje srityje.

Meilė ir santykiai

Vandens Tigro metai bus palankūs tiek vienišiems Šauliams, tiek šeimyniniams. Vieniši šio ženklo atstovai turės galimybę susipažinti su įdomiu asmeniu jau ankstyvą pavasarį. Tiesa, vargu ar ši pažintis taps tvirtais santykiais. Bet nenusiminkite: jau pavasario pabaigoje likimas suteiks jums dar vieną šansą. Ir šį kartą daug perspektyvesnį.

Esantiems santykiuose Šauliams kils noras juos atgaivinti. Bet atminkite: saikas yra būtinas. Ne visos jūsų idėjos sulauks antrosios pusės pripažinimo. Todėl geriau bus, jei pasitelksite klasikinius, patikrintus metodus.

Rudens pabaiga ir žiemos pradžia – palankus laikas santuokai. Šiuo metu Šaulių nevargins kitos gyvenimo sritys, o dangaus kūnų padėtis nulems tvirtą ir ilgalaikę sąjungą.

Apie kitus Zodiako ženklus skaitykite čia:

Susiję straipsniai

2024 m. horoskopas: ką žada Žaliasis medinis drakonas?

Atstrologų teigimu, Žaliasis medinis drakonas 2024 m. atneš spartų progresą, pergales, turtą, sėkmingus ir aistringus metus.

Mėnulio fazės ir jų įtaka: nepatikėsite, bet mėnulis mus veikia!

Jau senovėje žmonės suprato, kad mėnulis daro didelę įtaką mūsų planetai − ne tik joje vykstantiems procesams, bet ir visiems jos gyventojams.

Tėčio charakteris pagal Zodiako ženklą: Jautis (balandžio 21 d.–gegužės 21 d.)

Tėtis Avinas vis puola į kraštutinumus: arba skiria savo atžalai visą laisvą laiką, arba, atvirkščiai – pamiršta, kad turi vaikų.