Sveikata, karjera, santykiai pagal Zodiako ženklą 2022 metais: Svarstyklės (rugsėjo 24 d.–spalio 23 d.)

Horoskopas Svarstyklėms 2022 tutsi | Shutterstock.com

Šio ženklo atstovai yra itin neryžtingi ir lėti. Bet šie metai privers juos susiimti. Juk Vandens Tigras žada sėkmę tiems, kas geba greitai veikti ir priimti sprendimus.

Pirma metų pusė gali būti rami, o antra bus labai dinamiška. Šių metų ritmas privers jus peržiūrėti savo vertybes, atverti akis ir pamatyti pasaulį kitu kampu.

Sveikata

Šiais metais labai svarbu skirti pakankamą dėmesį savo psichoemocinei būklei. Susidursite su daugybe iššūkių, stresinių situacijų. Jūsų užduotis: deramai į jas reaguoti. Neskubėkite visų problemų išspręsti čia ir dabar: šioje vietoje būtinas nuoseklumas. Rami ir teisinga veiksmų seka padės išsaugoti gerą nuotaiką ir psichinę sveikatą.

Dvasinio disonanso laikotarpiais gali susilpnėti imunitetas, užpulti bakterijos ir virusai. Todėl nepamirškite profilaktinių priemonių.

Tigro metais kaip niekada svarbus aktyvumo ir poilsio balansas. Nepervarkite, deramai įvertinkite ir paskirstykite savo jėgas. Susikurkite dienos režimą ir griežtai jo laikykitės. Šiuo laikotarpiu būkite atlaidesni, atidesni ir labiau rūpestingi sau nei įprastai.

Karjera ir finansai

Pakilimas karjeros laiptais nusišypsos tiems, kas moka priimti nestandartinius sprendimus. Jei ilgai tupėsite vietoje, kruopščiai sverdami kiekvieną žingsnį, – jūs aplenks ryžtingesni konkurentai.

Svarstyklės yra linkusios užlaikyti darbo procesą dėl savo pernelyg didelio skrupulingumo ir polinkio kruopščiai analizuoti dalykus. Šiuo atveju būtina rasti balansą: ne tik išmokti greitai, ryžtingai reaguoti į situaciją, bet ir priimti neapgalvotų sprendimų.

Finansinė padėtis bus stabili, pajamos augs. Bet neapsigaukite: kartu su jomis augs ir išlaidos. Todėl nepulkite planuoti stambių pirkinių, geriau pataupykite.

Tai puikus metas kapitalo kaupimui. Atsisakykite nereikalingų išlaidų ir abejotinų indėlių. Banko sąskaitos metų pabaigoje būtinai pradžiugins tuos, kas sugebės tinkamai paskirstyti išlaidas.

Meilė ir santykiai

Jau turite antrąją pusę? Galite drąsiai planuoti vestuves. Šie metai žada būti palankūs esančioms santykiuose Svarstyklėms. Bet, vėlgi, neryžtingiesiems teks išmokti priimti sprendimus. Jaučiate, kad partnerio elgesys jums netinka? Susikaupkite ir pasakykite jam tai. Išsėdėti ir išlaukti šiemet tikrai nepavyks. Sunkius ir skausmingus santykius palikite praeityje – atlaisvinkite vietą naujai, gražiai pažinčiai 2022-aisiais.

Nebijokite išsakyti savo nuomonę konfliktinėse situacijose. Priešingu atveju rizikuojate sprogti lygioje vietoje, o tai gali būti santykiams pražūtinga. Jei nekaupsite problemų, o spręsite jas nuosekliai – išsaugosite pusiausvyrą tiek gyvenime, tiek santykiuose.

Vienišoms Svarstyklėms metai žada daug pažinčių ir romantiškų pasimatymų. Bet neskubėkite pulti į naujus santykius. Pirma, įvertinkite naują partnerį. Yra rizika, kad naujas romanas bus audringas, bet trumpas.

Apie kitus Zodiako ženklus skaitykite čia:

Susiję straipsniai

2024 m. horoskopas: ką žada Žaliasis medinis drakonas?

Atstrologų teigimu, Žaliasis medinis drakonas 2024 m. atneš spartų progresą, pergales, turtą, sėkmingus ir aistringus metus.

Mėnulio fazės ir jų įtaka: nepatikėsite, bet mėnulis mus veikia!

Jau senovėje žmonės suprato, kad mėnulis daro didelę įtaką mūsų planetai − ne tik joje vykstantiems procesams, bet ir visiems jos gyventojams.

Tėčio charakteris pagal Zodiako ženklą: Jautis (balandžio 21 d.–gegužės 21 d.)

Tėtis Avinas vis puola į kraštutinumus: arba skiria savo atžalai visą laisvą laiką, arba, atvirkščiai – pamiršta, kad turi vaikų.

Skelbimai

25,00 €
10,00 €
12,00 €
122 | 6 - 7 m.