Sveikata, karjera, santykiai pagal Zodiako ženklą 2022 metais: Vandenis (sausio 21 d.–vasario 19 d.)

Horoskopas Vandeniams 2022 tutsi | Shutterstock.com

Šių metų įvykiai ne visada klostytis pagal jūsų sukurtą scenarijų. Jūsų užduotis – išsaugoti ramybę, stiprybę ir drąsą siekti tikslų.

Neatsisakykite savo idėjų. Kurkite planus ir drąsiai juos įgyvendinkite.

Sveikata

2022-aisiais žvaigždės šio ženklo atstovams nežada jokių sunkumų. Aktyvus gyvenimo būdas, blogų įpročių atsisakymas ir pozityvi nuotaika garantuoja puikią savijautą ištisus metus.

O štai psichologiniai krūviai, išgyvenimai ir nerimas gali sukelti atvirkščią rezultatą – susilpninti imuninę sistemą ir prišaukti nematytų susirgimų ir negalavimų.

Žvaigždės rekomenduoja: išmokite valdyti savo emocijas ir įkyrias mintis. Susitvarkykite su nerimu. Tam puikiai pasitarnaus joga ir meditacinės technikos. Pravėdinti galvą ir paleisti mintis taip pat gali padėti plaukimas ir bėgiojimas gryname ore.

Karjera ir finansai

Šio ženklo atstovai pajus stiprų vidinės jėgos antplūdį ir nepaliaujamą pasitikėjimą savimi. Tai itin aktualu antros metų pusės pradžioje – nuo birželio 30 iki liepos 12 dienos. 

Šiuo laikotarpiu būtinai klausykite savo vidinio balso: jei jis sako veikti greitai ir ryžtingai – reiškia, atėjo laikas užimti savo vietą po saule.

Sėkmė Vandenių neaplenks iki pat spalio. O po to ateis ramybės laikas. Todėl visus svarbius karjeros klausimus geriausia išspręsti iki rugsėjo pabaigos. Projektai, prasidėję po šio laikotarpio, neatneš norimų rezultatų.

Meilė ir santykiai

Šiais metais sulauksite didelio priešingos lyties dėmesio. Ir tam yra kelios priežastys: visų pirma, būsite kaip niekada žavingi ir charizmatiški (ypač pavasarį–vasarą). Antra, jūsų humoro jausmas sugebės pavergti net ir rimčiausius rimtuolius (o tuo jūs puikiai naudositės). Trečia, jūsų karjeros pasiekimai antroje metų pusėje neliks aplinkinių nepastebėti. Tiesa, būkite atsargūs: dėl tos pačios priežasties kils nemaža rizika susidurti su merkantiliniais (materialios naudos siekiančiais) žmonėmis ir aferistais. 

Esate santykiuose? Nepasididžiuokite ir neįskaudinkite savo antrosios pusės. Nemaža dalis apakintų sėkmės Vandenių bus linkusi įžeisti savo partnerius, o dėl to vėliau teks skaudžiai gailėtis.

Esate vienišas? Apsižvalgykite. Gali būti, kad vydamiesi „sėkmę“ nepastebėjote kažko vertingo visai šalia. Tai gali būti bendramintis kaimynas arba kolega.

Apie kitus Zodiako ženklus skaitykite čia:

Susiję straipsniai

2024 m. horoskopas: ką žada Žaliasis medinis drakonas?

Atstrologų teigimu, Žaliasis medinis drakonas 2024 m. atneš spartų progresą, pergales, turtą, sėkmingus ir aistringus metus.

Mėnulio fazės ir jų įtaka: nepatikėsite, bet mėnulis mus veikia!

Jau senovėje žmonės suprato, kad mėnulis daro didelę įtaką mūsų planetai − ne tik joje vykstantiems procesams, bet ir visiems jos gyventojams.

Tėčio charakteris pagal Zodiako ženklą: Jautis (balandžio 21 d.–gegužės 21 d.)

Tėtis Avinas vis puola į kraštutinumus: arba skiria savo atžalai visą laisvą laiką, arba, atvirkščiai – pamiršta, kad turi vaikų.