Sveikata, karjera, santykiai pagal Zodiako ženklą 2022 metais: Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)

Horoskopas Vėžiams 2022 tutsi | Shutterstock.com

Šio ženklo atstovams 2022-ieji bus kupini svarbių įvykių. Būkite atidūs – kai kurie jų nulems net ir tolimą Jūsų ateitį.

Beje, Vėžiams šiemet yra didelė galimybė nuversti kalnus. Todėl pasiraitokite rankoves ir pirmyn!

Sveikata

Šio ženklo atstovų sveikata tiesiogiai priklauso nuo jų emocinės būklės. O emociškai 2022-ieji metai žada būti labai neramūs, banguoti: audringą, chaotišką aktyvumą nuolat keis visiškos apatijos priepuoliai.

Vėžys – svajotojas, mąstytojas iš prigimties. Intensyvūs plėšrūno Tigro metai gali gerokai išmušti jį iš vėžių. O tai, savo ruožtu, gali neigiamai paveikti širdies ir kraujagyslių sistemą, virškinimo organus. Gali skaudėti galvą, atsirasti odos problemų.

Kad taip nenutiktų – rekomenduojama tinkamai įvertinti ir paskirstyti savo jėgas, laikytis darbo ir poilsio režimo. Nepervarkite šiais metais, būkite sau atlaidūs ir rūpestingi.

Karjera ir finansai

Šie metai žada svarbias permainas, turėsiančias įtakos daugeliui metų į priekį. Todėl darbo reikaluose būkite itin budrūs, kruopštūs ir skrupulingi. Tai labai atsakingas laikotarpis, kuriame kiekviena smulkmena gali virsti didžiulės reikšmės įvykiu.

Gali būti, kad pirmoje metų pusėje susidursite su finansiniais sunkumais. Gali tekti net pasiskolinti pinigų. Bet jau vasarą pajusite palengvėjimą – vieniems situacija pasitaisys iki patenkinamo lygio, o kiti apie savo problemas visiškai pamirš.

Svarbiausias patarimas Vėžiams: būkite taupūs. Net jeigu šiuo metu jūsų pajamos yra didelės, susilaikykite nuo neracionalių pirkinių. Yra didelė tikimybė, kad 2022-aisiais susidursite su netikėtais keblumais, pareikalausiančiais nemažų išlaidų.

Meilė ir santykiai

Šie metai Vėžiams – tikra gyvenimo dovana. Jūsų charizma ir žavesys išaugs iki nematytų aukštumų, o tai, savo ruožtu, pritrauks aplinkinių (ypač priešingos lyties asmenų) dėmesį.

Vienišiems Vėžiams metai žada didelę galimybę surasti savo antrąją pusę. Tarp jūsų įsižiebs kibirkštis, o dangaus kūnų padėtis nulems sėkmingą tolesnę įvykių seką. Svarbiausia – bet kurioje situacijoje išlikite savimi. Nesistenkite vaidinti svetimų vaidmenų. Būsimas partneris įvertins jūsų nuoširdumą, atvirumą, sąžiningumą.

Vėžiai, esantys santuokoje, turės puikią galimybę įžiebti santykius iš naujo, pagyvinti juos, suteikti jiems naują kvėpavimą. Bet yra didelė sąlyga: kad taip atsitiktų, turite būti nuoširdūs, elgtis natūraliai ir būti savimi.

Apie kitus Zodiako ženklus skaitykite čia:

Susiję straipsniai

2024 m. horoskopas: ką žada Žaliasis medinis drakonas?

Atstrologų teigimu, Žaliasis medinis drakonas 2024 m. atneš spartų progresą, pergales, turtą, sėkmingus ir aistringus metus.

Mėnulio fazės ir jų įtaka: nepatikėsite, bet mėnulis mus veikia!

Jau senovėje žmonės suprato, kad mėnulis daro didelę įtaką mūsų planetai − ne tik joje vykstantiems procesams, bet ir visiems jos gyventojams.

Tėčio charakteris pagal Zodiako ženklą: Jautis (balandžio 21 d.–gegužės 21 d.)

Tėtis Avinas vis puola į kraštutinumus: arba skiria savo atžalai visą laisvą laiką, arba, atvirkščiai – pamiršta, kad turi vaikų.