Sveikata, karjera, santykiai pagal Zodiako ženklą 2022 metais: Žuvys (vasario 20 d.–kovo 20 d.)

Horoskopas Žuvims 2022 tutsi | Shutterstock.com

Šis Zodiako ženklas yra be galo kūrybingas. Būtent tokioms asmenybėms Vandens Tigro metai žada būti itin palankūs.

Todėl nemiegokite – atverkite iki šiol nepažintus savo talentus. Pieškite, rašykite, kurkite, filmuokite, šokite. Pirmyn naujų horizontų ir atradimų link!

Sveikata

Palaikyti puikią savijautą padės išvykos į gamtą, mėgstama muzika, teatro lankymas.

Marso, Veneros ir Jupiterio aktyvumas pirmoje metų pusėje gerokai išvargins šio ženklo atstovus. Galimi sunkumai tiek darbinėje, tiek šeimyninėje srityje. Susidoroti su įtampomis padės nuolatinė fizinių ir protinių veiklų kaita. Pasinaudokite ja.

Nebijokite poilsio – leiskitės į kelionę su artimais žmonėmis. Per didelis darboholizmas gali susilpninti imuninę sistemą, sukelti lėtines ligas.

Rudens pabaiga–žiemos pradžia puikiai tinka apsilankymui sanatorijoje. Tai palyginti ramus laikotarpis, kurio metu galėsite pailsėti nuo metų rūpesčių, paleisti įtampas ir apgalvoti savo gyvenimą. Atminkite: net ir labiausiai bendrauti linkusios Žuvys kartais turi izoliuoti savo erdvę nuo išorinių dirgiklių, atgauti jėgas.

Karjera ir finansai

Tai geras metas naujoms perspektyvoms ir galimybių realizacijai. Yra tikimybė susipažinti su įtakingu žmogumi, o tai teigiamai paveiks jūsų darbinę sritį. Jei pirmoje metų pusėje pavyks užmegzti reikiamas pažintis, rugsėjo mėnesį jau skinsite saldžius vaisius.

Metų pradžioje būkite aktyvūs ir veržlūs. Ruduo tinkamas užbaigti senus darbus, peržvelgti pasiekimus, tobulinti darbo taktiką.

Metų pabaigoje nekeiskite darbo vietos. Kitaip rizikuojate apsirikti arba būti apgautas. Šiuo metu geriausia yra pagalvoti apie nerealizuotus savo talentus, naujus įkvėpimus, idėjas.

Geriausias metas atostogoms: kovas, antra vasaros pusė ir metų pabaiga. Aplinkos pakeitimas padės paleisti įtampą, atsipalaiduoti.

Meilė ir santykiai

Pažintys šiais metais vargu ar virs ilgalaikiais santykiais. Dauguma jų laikysis ant trapaus aistros ir laikino impulsų pagrindo. Juk tigras – aistringas, plėšrus žvėris, dažnai valdomas stiprių, bet aklų instinktų.

Nauji žmonės liks jūsų gyvenime, jei atlaikys laiko išbandymus (bent jau iki kitų metų). Todėl planuoti vestuves protingiausia ne anksčiau kaip nuo gruodžio mėnesio.

Yra tikimybė, kad užmegzite santykius su laiko patikrintu žmogumi, į kurį iki šiol žiūrėjote tik kaip į draugą. Žvaigždės sako, kad žmonių, anksčiau buvusių tik draugais, sąjunga sulauks didelės sėkmės ateityje.

Tarp senų sutuoktinių galimi konfliktai. Išspręsti juos pavyks perkėlus santykius į naują lygį. Atraskite bendrus interesus ir pomėgius, atgaivinkite savo aistrą. Atverkite iki šiol nematytus vienas kito klodus ir pamatysite: aistra galima net ir po ketvirto santuokos dešimtmečio.

Apie kitus Zodiako ženklus skaitykite čia:

Susiję straipsniai

2024 m. horoskopas: ką žada Žaliasis medinis drakonas?

Atstrologų teigimu, Žaliasis medinis drakonas 2024 m. atneš spartų progresą, pergales, turtą, sėkmingus ir aistringus metus.

Mėnulio fazės ir jų įtaka: nepatikėsite, bet mėnulis mus veikia!

Jau senovėje žmonės suprato, kad mėnulis daro didelę įtaką mūsų planetai − ne tik joje vykstantiems procesams, bet ir visiems jos gyventojams.

Tėčio charakteris pagal Zodiako ženklą: Jautis (balandžio 21 d.–gegužės 21 d.)

Tėtis Avinas vis puola į kraštutinumus: arba skiria savo atžalai visą laisvą laiką, arba, atvirkščiai – pamiršta, kad turi vaikų.