Sveikesnė ir biudžetui draugiška šeimos mityba? IKI akcijos pavers šią misiją įmanoma

Reklaminis partnerio turinys
Moteris apsiperka prekybos centre su vaiku FamVeld | Shutterstock.com

Sveika ir subalansuota mažųjų mityba yra kiekvienos mamos prioritetas. Tačiau naviguojant tarp kasdienių rūpesčių, ja pasirūpinti nėra taip paprasta – ypač turint omenyje kasdien kylančias maisto kainas. Kaip išlaviruoti tarp maistingo ir prieinamo šeimos valgiaraščio? IKI akcijos ir kiti išmanūs būdai apsipirkti, padės pasirūpinti jūsų šeimos gerove be papildomų pastangų.

Kaip apsipirkti protingai ir lengvai?

  • Planuokite pirkinius bent savaitei į priekį

Tai reiškia, kad kiekvieną savaitę turėsite skirti laiko valgiaraščio sudarymui. Numatykite, kurią savaitės dieną apgalvosite savo meniu bei kada eisite apsipirkti, ir stenkitės laikytis šio grafiko. Iš anksto numačiusios konkrečius patiekalus, automatiškai gausite ir pirkinių sąrašą, kuriuo reikės vadovautis parduotuvėje. Tai padės nenuklysti nuo tikslo, o retesni apsilankymai prekybos centre – lygu sutaupytom biudžeto lėšom.

  • Pasirinkite tinkamiausią prekybos centrą

Ar dažniausiai renkatės parduotuvę esančią kaimynystėje? Tai gali būti patogus, tačiau ne visada optimaliausias variantas. Dėl didelio pasirinkimo ir prieinamų kainų, neretai apsimoka pavažiuoti ir šiek tiek toliau. Jei viską galite rasti vienoje vietoje, sutaupysite ne tik pinigų, bet ir laiko, kurį skirtumėte ieškodami reikalingų prekių.

  • Pasinaudokite prekių pristatymo paslauga

Dauguma populiariausių prekybos centrų siūlo nemokamą prekių pristatymą, apsipirkus už tam tikrą sumą. Tik pagalvokite – galite apsipirkti ramiai apsipirkti internetu gurkšnodama kavą, o prekės bus pristatytos iki durų. Išbandykite „Last mile“ programėlę, kurioje sudėtos ir visos IKI akcijos, kurios leis sutaupyti dar daugiau.

  • Sekite akcijų leidinius

IKI, Maxima, Norfa ir kiti didieji prekybos centrai, kas savaitę atnaujina savo akcijų ir specialių pasiūlymų leidinius. Visus juos galite rasti internete, o kai kurie puslapiai net padės palyginti bei atrasti geriausias kainas jūsų ieškomoms prekėms. IKI akcijų ir kiti leidiniai, yra labai pravartūs planuojant savaitės meniu – čia galite rasti praktiškų receptų arba nusižiūrėti akcijinius ingredientus ir pagal juos suplanuoti savo meniu patys. Taupu ir praktiška!

  • Lyginkite ne vienetų, o kilogramo kainą

Tai labai paprasta ir visiems žinoma taisyklė, kurią dažnai pamirštame atėję į prekybos centrą. Parduotuvėje lengva pasiduoti dailių pakuočių ir kainų viliotiniui, tačiau labai svarbu pamatyti kas stovi už jų. Jei perkate šeimai, o tai reiškia, kad apsiperkate didesniais kiekiais, jums visada aktualiausia svorio, o ne vieneto kaina. Atminkite, kad pirkdami vienetais, dažniausiai sumokėsite daugiau.

IKI akcijos padės jums sutaupyti dar daugiau

Jei bent retkarčiais apsilankote prekybos centre „Iki“, nedvejodami atsisiųskite šios parduotuvės programėlę. Joje ne tik rasite visas aktualias IKI akcijas vienoje vietoje, bet ir gausite praktiškų personalizuotų pasiūlymų, padėsiančių sutaupyti dar daugiau. Juk IKI visada arčiau namų ir jūsų poreikių.

Skelbimai

12,00 €
122 | 6 - 7 m.
10,00 €
20,00 €
44 | 16 | L