Tėčio charakteris pagal Zodiako ženklą: Avinas (kovo 21 d.–balandžio 20 d.)

Tėčio Zodiako ženklas Avinas chekart | Shutterstock.com

Avino ženklo tėčio stiprybės

Energingumas, sąžiningumas, nuoširdumas, humoro jausmas, lyderystė, mokėjimas motyvuoti, paskatinti.

Avino ženklo tėčio silpnybės

Prieštaringumas, kantrybės stoka, emocionalumas, per didelis tiesmukiškumas, kuris gali įžeisti, kandumas, kritiškumas.

Po Avino ženklu gimusios garsenybės

Adolf Hitler, Charlie Chaplin, Timothy Daltonas, Jamesas Woodsas, Steponas Seagalas, Jackie Chanas, Evanas McGregoras, Eddie Murphy.

Avino ženklo tėčio auklėjimo stilius

Tėtis Avinas vis puola į kraštutinumus: arba skiria savo atžalai visą laisvą laiką, arba atvirkščiai – pamiršta, kad turi vaikų. Viskas priklauso nuo jo užimtumo ir nuotaikos. Šis ženklas yra gana prieštaringas. Jis derina savyje, atrodytų, nesuderinamas savybes: sąžiningumą ir lengvabūdiškumą, rimtumą ir linksmumą, reiklumą aplinkiniams ir atvirumą. Visa tai paverčia jį ne tik įdomia, nenuspėjama asmenybe, bet ir ryškiu tėčiu, su kuriuo vaikai mėgsta leisti laiką.

Nors Avinas linkęs bendrauti su vaiku kaip su lygiaverčiu sau asmeniu, pasakyti „ne“ mylimai atžalai jam yra misija neįmanoma. Avinai neretai lepina savo vaikus, pirkdami jiems ne patį sveikiausią maistą (užtat skanų) ir ne pačius naudingiausius žaidimus (bet juk kokius įdomius).

Šio ženklo atstovai yra tikri lyderiai. Jie moka motyvuoti aplinkinius, o ypač savo vaikus. Avinai moka įkvėpti, paskatinti veikti. Jie yra puikūs savęs įveikimo ir tikslų siekimo meno mokytojai.

Jei susilauksite vaiko su Avinu (abipusiu noru), jis nekantriai lauks, kada gi jo mylimoji atžala (o geriau trys, nes viena – tai visai nerimta) pasirodys šiame pasaulyje. Jis be galo entuziastingai priims viską, ką naujagimis įneš į jo gyvenimą: kiekvieną reikšmingesnį sauskelnių pripildymą Avinas linkęs atšvęsti su animatoriais bei fejerverkais. Na, o „valio, mes pakakojome!“ jis gali sušūkti tiek vaiko kambaryje, tiek direktorių susirinkime (taip, jums teks jį informuoti net apie tai – juk Avinas turi viską žinoti!).

Visgi, šio ženklo atstovai turi ir tam tikrų trūkumų: karštas temperamentas neleidžia Avinams pilnavertiškai mėgautis tėvyste. Nes vaikai – tai be galo nuostabu, bet po 100700 kartų rinkti vieną ir tą pačią piramidę, n kartų aiškinti, kodėl dangus yra žydras ir kodėl pingvinai neskraido – visa tai aukščiau jo jėgų.

Apie kitus Zodiako ženklus skaitykite čia: