Tėčio charakteris pagal Zodiako ženklą: Mergelė (rugpjūčio 24 d.–rugsėjo 23 d.)

Mamos Zodiako ženklas Mergelė chekart | Shutterstock.com

Mergelės ženklo tėčio stiprybės

Pareigingumas, atsakomybės jausmas, patikimumas, praktiškumas, kantrumas, švelnumas, lankstumas, rūpestingumas, dėmesingumas, paslaugumas, apdairumas.

Mergelės ženklo tėčio silpnybės

Minkštumas, tvirtumo ir griežtumo stoka, per didelis dėmesys darbui, per mažas – vaikų auklėjimui, pedantiškumas.

Po Mergelės ženklu gimusios garsenybės

Ričardas Giras, Šonas Koneri, Džeremis Aironsas, Hju Grantas.

Mergelės ženklo tėčio auklėjimo stilius

Šio ženklo atstovai, panašiai kaip Dvyniai, neskuba tapti tėvais. Bet ne dėl to, kad bijo atsakomybės arba jaučiasi „nepasiruošę“. Tikroji priežastis yra ta, kad pareigingosios Mergelės į tėvo vaidmenį žiūri be galo rimtai, su visa joms būdinga atsakomybe.

„Jei jau ruoštis tokiam žingsniui, tai tik būnant tinkamai tam pasiruošus“ – tai galite išgirsti iš kiekvienos Mergelės lūpų. Ir nenuostabu. Juk Mergelė − Žemės ženklas, o tai reiškia, kad prieš darydama sprendimą, ji daug kartų viską nuodugniai apsvarstys ir pasiryš avantiūrai tik įsitikinusi, kad išbandymą tikrai galės įveikti.

Mergelė padarys viską, kad uždirbtų kuo daugiau pinigų ir galėtų patenkinti visus savo atžalos norus. Jai dažnai atrodo, kad materialinė gerovė gali užtikrinti laimingą vaikų gyvenimą ir sėkmingą ateitį. Bet lazda turi du galus: besistengdama aprūpinti savo atžalas visais įmanomais gėriais, Mergelė dažnai užtrunka darbe. Dėl to neretai nukenčia jos dvasinis ryšys su vaikais.

Mergelių tėčių šūkis: „Jei nori, kad būtų padaryta gerai – padaryk pats“. Dėl to jie nedažnai patiki kasdienius darbus kitiems. Ką gi, jums nuo to tik geriau. Juk šie vyrai paprastai yra pasiruošę savarankiškai atlikti visus purviniausius, nuobodžiausius ir bjauriausius darbus.

Būtent Mergelės tėčiai budės prie vaiko su termometru vienoje rankoje, ir kibiru kitoje. Būtent jie yra tie, kas dvyliktą kartą kantriai kartos tą pačią pasaką, kad tik vaikas ramiai užmigtų. Būtent jie eis į visus tėvų susirinkimus arba į parduotuvę pirkti savo atžalai naujo kombinezono. Su šio tipo vyrais jūs busite ta mama, kuri ramiai sau kamputyje geria vynelį. Ir ne todėl, kad akytė nervingai mirksi, o todėl, kad galėsite sau tai leisti. Tiesa, jums atiteks ypatingas vaidmuo – išmokyti vaiką ir to blogesnio elgesio (juk kažkas turi tai padaryti, tiesa?). Tik Mergelei to nesakykite, nes dar, neduok Dieve, infarktą įvarysite.

Apie kitus Zodiako ženklus skaitykite čia:

Susiję straipsniai

2024 m. horoskopas: ką žada Žaliasis medinis drakonas?

Atstrologų teigimu, Žaliasis medinis drakonas 2024 m. atneš spartų progresą, pergales, turtą, sėkmingus ir aistringus metus.

Mėnulio fazės ir jų įtaka: nepatikėsite, bet mėnulis mus veikia!

Jau senovėje žmonės suprato, kad mėnulis daro didelę įtaką mūsų planetai − ne tik joje vykstantiems procesams, bet ir visiems jos gyventojams.

Tėčio charakteris pagal Zodiako ženklą: Jautis (balandžio 21 d.–gegužės 21 d.)

Tėtis Avinas vis puola į kraštutinumus: arba skiria savo atžalai visą laisvą laiką, arba, atvirkščiai – pamiršta, kad turi vaikų.