Tėčio charakteris pagal Zodiako ženklą: Vandenis (sausio 21 d.–vasario 19 d.)

Tėčio Zodiako ženklas Vandenis chekart | Shutterstock.com

Vandenio ženklo tėčio stiprybės

Intelektualumas, nuoširdumas, tikslingumas, draugiškumas, logiškumas, novatoriškumas.

Vandenio ženklo tėčio silpnybės

Kritiškumas, lengvabūdiškumas, uždarumas, užsispyrimas, pareigų vengimas.

Po Vandenio ženklu gimusios garsenybės

Charlesas Darwinas, Lewisas Kerolis, Thomas Edisonas, Volfgangas Amadėjus Mocartas, Abraomas Linkolnas, Cristiano Ronaldo.

Vandenio ženklo tėčio auklėjimo stilius

Vandenis santykiuose su vaiku gali būti uždaras ir kiek šaltokas. Bet tai nereiškia, kad jis nemyli savo atžalos. Šio ženklo atstovai paprastai neafišuoja savo jausmų – jie myli stipriai, karštai, bet tyliai. Tiesiog nėra linkę šaukti visam pasauliui apie tai, ką jaučia.

Vandeniai negali pakęsti grafikų, tvarkaraščių, rėmų. Pirmenybę jie visada teikia nuosaviems interesams. Tai gana egoistiški ir neprognozuojami tėveliai, tokias pačias savybes ugdantys ir savo atžalose (kurios neretai užauga arogantiškomis savimylomis). 

Nors Vandenio prioritetas – jo asmeniniai reikalai, užtat iš jo neatimsi svetingumo. Šis ženklas yra linksmas ir bendraujantis, o jo namuose visada apstu tiek savų, tiek vaikų draugų.

Vandeniai yra tėvai-šaunuoliai, bet tik tada, kai jiems tai yra įdomu. O kadangi Vandenio interesų sritis apsiriboja kvantine mechanika, menais, žvejyba ir fizika – vaikai, kaip taisyklė, čia įsipaišo tik su pirmu žilu plauku. O iki tol Vandenis būna fainas tėtis lygiai tiek, kiek pats nori pažaisti su dronu ar radijo bandomis valdomu sraigtasparniu.

Norite paversti Vandenį puikiu tėvu? Sudominkite jį kokia nors rimta veikla. Jei tik jis užsiims iš tikrųjų svarbiu reikalu (pavyzdžiui, moksline veikla), jo vaikai neabejotinai irgi bus įtraukti į šį projektą, o tai turės teigiamos įtakos jų ateičiai.

Tėvas Vandenis turi ir gerų savybių. Jis yra gana dosnus, ir dėmesio trūkumą linkęs vaikams kompensuoti geromis dovanomis ir dosniais kišenpinigiais. Tad jokie „nevalgysi košės – atimsiu aifoną“ čia nesuveiks. Juk vaikai žino – tėtis vis vien naują nupirks.

Tėvas Vandenis turi ypatingą talentą: jis gali valdyti vaiko elgesį tokiu būdu, kad šis nejaus visiškai jokio spaudimo. Tad nenuostabu, kad šio ženklo atstovai tampa nuostabiais savo atžalų draugais.

Apie kitus Zodiako ženklus skaitykite čia:

Susiję straipsniai

2024 m. horoskopas: ką žada Žaliasis medinis drakonas?

Atstrologų teigimu, Žaliasis medinis drakonas 2024 m. atneš spartų progresą, pergales, turtą, sėkmingus ir aistringus metus.

Mėnulio fazės ir jų įtaka: nepatikėsite, bet mėnulis mus veikia!

Jau senovėje žmonės suprato, kad mėnulis daro didelę įtaką mūsų planetai − ne tik joje vykstantiems procesams, bet ir visiems jos gyventojams.

Tėčio charakteris pagal Zodiako ženklą: Jautis (balandžio 21 d.–gegužės 21 d.)

Tėtis Avinas vis puola į kraštutinumus: arba skiria savo atžalai visą laisvą laiką, arba, atvirkščiai – pamiršta, kad turi vaikų.