Tėčio charakteris pagal Zodiako ženklą: Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)

Tėčio Zodiako ženklas Vėžys chekart | Shutterstock.com

Vėžio ženklo tėčio stiprybės

Atsidavimas, rūpestingumas, šeimyniškumas, mokėjimas užmegzti gilų kontaktą su vaiku, ūkiškumas, lankstumas, jautrumas.

Vėžio ženklo tėčio silpnybės

Tvirtumo ir griežtumo stoka, mėgimas kontroliuoti ir spręsti už vaiką, vaiko traktavimas kaip savo nuosavybę.

Po Vėžio ženklu gimusios garsenybės

Ernestas Hemingvėjus, Nikola Tesla, Erich-Maria Remarque, Antonio Gaudi.

Vėžio ženklo tėčio auklėjimo stilius

Vėžiai – kaip pingvinai. Gimę būti tėvais. Jie gali ištisas savaites nemiegoti, nevalgyti, o tik perrenti brangiausią kiaušinį. Ir tegul visas pasaulis palaukia – juk jiems nieko nėra svarbiau už šeimą ir vaikus.

Tėtis Vėžys – amžinas vaikų draugas, be galo mėgstantis juos lepinti, dovanoti jiems dovanas ir linksminti pramogomis. Jis be galo myli savo atžalas, lengvai pelno jų pasitikėjimą, užmezga gilų kontaktą.

Šio ženklo atstovai gali ne tik pralinksminti vaikus, kol mamos nėra namie, bet ir košę jiems išvirti, ir pamaitinti. Tai be galo ūkiški tėvai, su kuriais neprapuls nei viena atžala. Vaikai su tokiais tėčiais jaučiasi saugūs, mylimi, palaikomi ir vertinami, jiems nieko netrūksta.

Vėžys labai mėgaujasi savo, kaip tėvo ir šeimos galva, vaidmeniu. Tiesa, savo atžalą jis kartais gali suvokti kaip savo nuosavybę, planuodamas ne tik jos laisvalaikį, bet ir ateitį. Iki geriausių tėčių trejetuko jam trūksta visai nedaug: išmokti suteikti vaikui galimybę rinktis pačiam.

Dar viena savybė, kurios trūksta Vėžiams iki geriausių tėvelių titulo – tvirtumas. Vaikai akimirksniu susigaudo, kad su šiuo tėčiu galima daryti viską, ką panorėjus ir noriai tuo naudojasi. Kantrusis ir be galo vaikus mylintis Vėžys nė žodžio nepasakys, net jeigu mažieji nenaudėliai susuks iš jo makramė kilimėlį, ant kurio pakvies pašokinėti visą klasę. O šis tik šypsosis, čiulbėdamas: „atsargiai, kaklas“.

Tad nesitikėkite sulaukti iš Vėžio griežtumo ir tvirto auklėjimo. Greičiausiai, botago griebtis teks jums, kol tėtis rankoje laikys meduolį. Ir bambės, kad esate per griežta vaikams. „O dar motina, vadinasi, moteris...“

Apie kitus Zodiako ženklus skaitykite čia:

Susiję straipsniai

2024 m. horoskopas: ką žada Žaliasis medinis drakonas?

Atstrologų teigimu, Žaliasis medinis drakonas 2024 m. atneš spartų progresą, pergales, turtą, sėkmingus ir aistringus metus.

Mėnulio fazės ir jų įtaka: nepatikėsite, bet mėnulis mus veikia!

Jau senovėje žmonės suprato, kad mėnulis daro didelę įtaką mūsų planetai − ne tik joje vykstantiems procesams, bet ir visiems jos gyventojams.

Tėčio charakteris pagal Zodiako ženklą: Jautis (balandžio 21 d.–gegužės 21 d.)

Tėtis Avinas vis puola į kraštutinumus: arba skiria savo atžalai visą laisvą laiką, arba, atvirkščiai – pamiršta, kad turi vaikų.