Tėčio charakteris pagal Zodiako ženklą: Žuvys (vasario 20 d.–kovo 20 d.)

Tėčio Zodiako ženklas Žuvys chekart | Shutterstock.com

Žuvų ženklo tėčio stiprybės

Kuklumas, nesavanaudiškumas, teisingumas, sąžiningumas, nuoširdumas, jautrumas, ištikimumas, lojalumas, intuityvumas.

Žuvų ženklo tėčio silpnybės

Emocionalumas, nuobodžių darbų vengimas, atitrūkimas nuo pasaulio.

Po Žuvų ženklu gimusios garsenybės

Briusas Vilisas, Džordžas Vašingtonas, Viktoras Hugo, Albertas Einšteinas, Frederikas Šopenas, Sandras Botičelis, Džonas Bon Džovis, Kurtas Kobainas.

Žuvų ženklo tėčio auklėjimo stilius

Tėtis Žuvys – įdomus egzempliorius. Jis yra gana emocionalus ir apie viską turi savo nuomonę (kurią būtinai primes ir savo atžaloms). Vaiko ugdyme jis dalyvauja retai: labiau mėgsta parodyti pavyzdį, kaip reikia, nei užsiimti nuobodžiu auklėjimu ir aiškinimu. Ar šis pavyzdys bus geras, ar – blogas, priklauso nuo jo interesų. Jei tėtis Žuvys yra, pavyzdžiui, nesąžiningas, tikėtina, kad užaugę jo vaikai taip pat taps gudruoliais.

Vyrai Žuvys paprastai turi du skirtingus požiūrius į tėvystę. Ir abu jie, švelniai tariant, nekokie.

  1. Šeiminį gyvenimą jie traktuoja kaip puikią galimybę įsitaisyti pas rūpestingą moterį ir patogiai sėdėti po jos sparneliu (ir geriau, kad „vaikų-konkurentų“ greta nebūtų).
  2. Arba, dar vienas požiūris, Žuvys nuoširdžiai įsivaizduoja esantys brandūs, atsakingi ir, svarbiausia, „nušvitę“ žmonės, turintys aiškų kelią ir žinantys geriausiai (į tą kelią, žinoma, būtina nukreipti ir savo atžalas, nes juk visažinis tėvas geriausiai žino, ko joms reikia).

Bėda ta, kad tas Žuvų „kelias“ dažnai neveda niekur kitur, o tik į jų asmeninį įsivaizdavimą, kad jie turi viską nuspręsti už šeimą ir vaikus. Tai ramūs žmonės, labiau linkę į meną, dažnai daug svarstantys ir niekur neskubantys. Šias savybes neretai paveldi ir vaikai.

Žuvys gana dažnai yra atsiriboję ir pasinėrę į savo vidinį pasaulį. Jie dažnai domisi filosofija, religija, „aukštesnėmis“ idėjomis (ir tame nebūtų visiškai nieko bloga, jei tik tėtis Žuvys nebūtų per daug atitrūkęs nuo realybės). Žodžiu, pirmiausia, nusprendus susilaukti vaikų su vyru Žuvimis, geriau „pasitreniruoti“, t. y. įsigyti šuniuką ir iš šalies pažiūrėti į vyro elgesį. Bet kokiu atveju šuniukas atleis ir, ko gero, pamirš visas klaidas. O ar atleis vaikai – dar neaišku.

Negalima sakyti, kad tėvai Žuvys nemyli savo vaikų. Myli. Ir kartais taip stipriai, kad gali lepinti juos labiau, nei vadovautis rimtais auklėjimo principais. Nors ugdydami savo atžalas šio ženklo atstovai nėra labai nuoseklūs, užtat jie be galo glaudžiai susiję su jomis dvasiškai. Taigi nenustebkite, jei jūsų vyras kartais tiksliau už jus numatys, ko šiuo metu reikia vaikui.

Apie kitus Zodiako ženklus skaitykite čia:

Susiję straipsniai

2024 m. horoskopas: ką žada Žaliasis medinis drakonas?

Atstrologų teigimu, Žaliasis medinis drakonas 2024 m. atneš spartų progresą, pergales, turtą, sėkmingus ir aistringus metus.

Mėnulio fazės ir jų įtaka: nepatikėsite, bet mėnulis mus veikia!

Jau senovėje žmonės suprato, kad mėnulis daro didelę įtaką mūsų planetai − ne tik joje vykstantiems procesams, bet ir visiems jos gyventojams.

Tėčio charakteris pagal Zodiako ženklą: Jautis (balandžio 21 d.–gegužės 21 d.)

Tėtis Avinas vis puola į kraštutinumus: arba skiria savo atžalai visą laisvą laiką, arba, atvirkščiai – pamiršta, kad turi vaikų.