TESTAS: ar esate pasiruošusi kūdikio atėjimui?

Mama priglaudusi savo kūdikį paulaphoto | Shutterstock.com

Akimirka, kai sužinojote, kad esate nėščia, ko gero, buvo ta akimirka, kuri pakeitė jūsų gyvenimą. Jis jau nebėra vien tik dėl savęs ir kasdienių, būtinų atlikti reikalų. Dabar jūsų gyvenimas yra susijęs su kažkuo „kitu“. Tas „kitas“ dabar yra jūsų viduje – saugomas, maitinamas ir mylimas. Taip yra dabar. Taip bus visą likusį gyvenimą.

Į pasaulį ateina bejėgis naujagimis, kuris bus visiškai priklausomas nuo jūsų. Net jei dar nesuvokiate, kaip ruoštis, nuo ko pradėti, ką padaryti, viskas išsispręs. Svarbiausias klausimas – kada turėtumėte pradėti ruoštis vaiko atėjimui? Ar jau pradėjote? O gal – pati pabaiga?

Išsiaiškinkime jūsų nuotaikas, sužinokime, kurioje fazėje yra jūsų pasirengimas pačiam gražiausiam gyvenimo nuotykiui! :)

Forumas gyvai
Niusia prieš 2 min.