TESTAS: ar esate pasiruošusi kūdikio atėjimui? (2)

Mama priglaudusi savo kūdikį paulaphoto | Shutterstock.com

Akimirka, kai sužinojote, kad esate nėščia, ko gero, buvo ta akimirka, kuri pakeitė jūsų gyvenimą. Jis jau nebėra vien tik dėl savęs ir kasdienių, būtinų atlikti reikalų. Dabar jūsų gyvenimas yra susijęs su kažkuo „kitu“. Tas „kitas“ dabar yra jūsų viduje – saugomas, maitinamas ir mylimas. Taip yra dabar. Taip bus visą likusį gyvenimą.

Į pasaulį ateina bejėgis naujagimis, kuris bus visiškai priklausomas nuo jūsų. Net jei dar nesuvokiate, kaip ruoštis, nuo ko pradėti, ką padaryti, viskas išsispręs. Svarbiausias klausimas – kada turėtumėte pradėti ruoštis vaiko atėjimui? Ar jau pradėjote? O gal – pati pabaiga?

Išsiaiškinkime jūsų nuotaikas, sužinokime, kurioje fazėje yra jūsų pasirengimas pačiam gražiausiam gyvenimo nuotykiui! :)

Susiję straipsniai

TESTAS: ar žinote, kaip gyventi sveikai?

Norite pasiekti savo svajones, būti savo gyvenimo šeimininkas, kuriam sekasi, tiesiog laimingas žmogus? Receptas paprastas: rūpinkitės sveikata.

TESTAS: ar jūs – šauni mama?

Šaunia mama gimstama ar tampama? O kokia mama esate jūs? Kas apibrėžia mamos šaunumą – laisvė auginti vaikus, visuomenės nuomonė ar knygos?

TESTAS: ar tikrai mokate bendrauti su antrąja puse?

Koks tvirtų, nenugalimų, glaudžių, kupinų meilės santykių pagrindas? Ko gero, tikrai ne kivirčai, o abipusė pagarba ir pasitikėjimas...

Naujausi komentarai

 1. Neegzistuojantis vartotojas
  prieš 2 m.

  Koks paviršutiniškas testas. Jau toks pro šalį... jei nelankai kursų, tai nepasiruošus? O gal čia jau trečias gimdymas pametinukų? Skirti laiko sau - tai pasidaryti pedikiūrą. Galų gale, pezalai apie "malonų laukimą" parašyti tikrai ne moters, kuri būdama nėščia visą laiką pravėmė, prasikankijo su hemarojum ar bet kuriom kitom rimtesnėm nėštumo patalogijom. Juk ne gandrų lauki, viską reikia pačiai savo kūne pergyventi. Vienoms nėštumas lengvas, o kitoms - viena blogiausių fizinių būklių, kokių tik yra buvę.

 2. User has not uploaded an avatar
  ingakr prieš 2 m.

  Pritariu
  Mano pirmas nėštumas buvo lengvas, jaučiausi super. O su antru visus 9 mėn pykino ir ne šiaip pykino. Valgyti nieko negalėjau. Ir šiaip visą nėštumą atrodė galėjau miegoti ir miegoti, nes tik miegant nepykino, o ir jaučiausi visą laiką pavargusi.