TESTAS: ar žinote, kaip gyventi sveikai?

4 PM production | Shutterstock.com

Norite pasiekti savo svajones, būti savo gyvenimo šeimininkas, kuriam sekasi, tiesiog – laimingas žmogus? Receptas paprastas: laimingas žmogus – sveikas žmogus.

Žmogaus gebėjimas skleisti optimizmą tiesiogiai susijęs su puikia fizine ir dvasine sveikata.

Visgi gyvenimas lekia greičiau, nei norime, ir kartais dienas vytis, mėginant išlaikyti pusiausvyrą tarp šeimos, darbų ir planų, išties sudėtinga.

Greitas gyvenimo tempas dažnai nuvija šalin planus pasportuoti, judame vis mažiau. Ir lėkštėje vaizdas nedžiugina: neretai vietoj salotų – pica ar bulvytės. Tiesą sakant, valgome kaip norime ir kada norime.

Nuolatinis nuovargis ir nervingumas. Tai pasekmės mūsų chaotiškų pasirinkimų, kurie blogina ir fizinio kūno, ir dvasinę sveikatą.

Metas sugrįžti į save. Arba bent prisiminti, kaip tai daryti. Išspręskite testą ir sužinokite, kaip stipriai pasitempti reikėtų.

Susiję straipsniai

TESTAS: ar jūs – šauni mama?

Šaunia mama gimstama ar tampama? O kokia mama esate jūs? Kas apibrėžia mamos šaunumą – laisvė auginti vaikus, visuomenės nuomonė ar knygos?

TESTAS: ar tikrai mokate bendrauti su antrąja puse?

Koks tvirtų, nenugalimų, glaudžių, kupinų meilės santykių pagrindas? Ko gero, tikrai ne kivirčai, o abipusė pagarba ir pasitikėjimas...

TESTAS: nustatykite savo asmenybės tipą

16 skirtingų grupių – 16 asmenybės tipų, suskirstytų 4 raidžių kombinacijomis, kurios įvardija skirtingus charakterius, poreikius, elgesį ir manieras.