TESTAS: kita jūsų kelionės kryptis yra... (2)

Mergina raudona suknele Graikijoje, Santorino saloje Maridav | Shutterstock.com

Dauguma mūsų pasiilgome kelionių, naujų įspūdžių, to su niekuo nepalyginamo laisvės pojūčio ir polėkio, kai, rodos, įsėdęs į lėktuvą, nubrauki visus rūpesčius ir kupinas naujų lūkesčių įjungi atostogų režimą.

Keliauti negalime, bet svajoti juk niekas neuždraudė, tiesa? Junkime tą atostogų režimą dabar – bent mintyse ir svajonėse, o tada, kai jau bus galima, besime pirštu į žemėlapį, ir keliausime ten, kur veda norai ir svajonės. 

O kol kas – pasitikrinkime, kokia kelionių kryptis mums labiausiai dera pagal temperamentą, pasvajokime ir nusišypsokime! :)

Susiję straipsniai

TESTAS: ar žinote, kaip gyventi sveikai?

Norite pasiekti savo svajones, būti savo gyvenimo šeimininkas, kuriam sekasi, tiesiog laimingas žmogus? Receptas paprastas: rūpinkitės sveikata.

TESTAS: ar jūs – šauni mama?

Šaunia mama gimstama ar tampama? O kokia mama esate jūs? Kas apibrėžia mamos šaunumą – laisvė auginti vaikus, visuomenės nuomonė ar knygos?

TESTAS: ar tikrai mokate bendrauti su antrąja puse?

Koks tvirtų, nenugalimų, glaudžių, kupinų meilės santykių pagrindas? Ko gero, tikrai ne kivirčai, o abipusė pagarba ir pasitikėjimas...

Naujausi komentarai

 1. Vasara77
  Vasara77 prieš 3 m.

  Airija turėjo būti 2020-03...

 2. User has not uploaded an avatar
  Lauraseee prieš 1 m.

  Labai džiaugiuosi išgirdusi, kad kita mūsų kelionės kryptis - Stokholmas! Švedija jau kurį laiką buvo mano kelionių sąraše, o apie jos sostinę esu girdėjusi tik gerų atsiliepimų. Apie kelione bus parasyta bloge https://talesofemptychairs.com/

  Vienas iš dalykų, kurių labiausiai laukiu Stokholme, yra nuostabios architektūros ir istorinių paminklų tyrinėjimas. Nuo spalvingų Gamla Stano pastatų iki kultinės rotušės ir Vazos muziejaus - čia netrūksta nuostabių lankytinų vietų.