TESTAS: kokia mama esate? (7)

Mama piešia su dukra VGstockstudio | Shutterstock.com

Auklėti vaiką – formuoti asmenybę – sunkus ir atsakingas darbas. Vaikus veikia ne pavieniai veiksmai, leidimai ir draudimai, bet kompleksas veiksmų – vadinasi, tam tikras auklėjimo stilius.

Svarbu, kad tėvai auklėtų vieningai, sutartų taisykles ir neblaškytų vaiko. Žalinga ir ydinga nuolat keisti auklėjimo stilių ar elgtis nedisciplinuotai.

Yra trys auklėjimo stiliai. Kokie jie ir kokį taikote jūs? Kokia mama esate ir kiek leidžiate savo vaikui? Sužinokite!

bambucza prieš 5 mėn.

Autoretariška mama, ką ir pati žinau... testo atsakymuose buvo pasiūlyti teisingi sprendimai, irgi žinau, kaip teisingai turėtų būti, bet sunku perlipti per save. Reikia su savimi dirbti

2. daili_naniet
    daili_naniet prieš 5 mėn.

Autoritetinga😀
    Šiaip problemų sūnum kol kas neturiu, mokosi gerai, paklusnus. Aišku, būna patingėjimų ar "ups, nepyk, mama, pamiršau", bet daug kalbamės, bendraujam ir problemas sprendžiam kartu.

3. Silk
    Silk prieš 5 mėn.

Atlaidi. Is pradziu galvojau, nu kurgi ne bet pradejusi skaityti aprasyma, ziuriu, kad paskutines 3 pastraipos kaip tik apie mane
    Nors pats pirmas sakinys tai visai ne i tema "perdaug sokineja aplink vaiko dudele" po sio sakinio planavau net nebeskaityti 😀😀😀😀

4. Rudaake
    Rudaake prieš 5 mėn.

Ir aš Atlaidi vaikams😃Mylimas darbas mano yra su vaikais ,tad ir darbe esu tokia pati.

5. Kornijukas
    Kornijukas prieš 5 mėn.

Man taip pat parodė, kad atlaidi mama. Bet nežinau ar visiškai pritariu aišku Amelija dar mažutė, bet rodos gan pagal taisykles tvarkomės

Forumas gyvai
Neleee Neleee prieš 2 val.