TESTAS: kokia nėštukė buvote ar esate? (2)

Nėščia moteris laiko batukus HTeam | Shutterstock.com

Nėštumas – išskirtinė, su niekuo nepalyginama moters patirtis. Dauguma būsimų mamų šiuo laikotarpiu patiria palaimą, begalinį laukimo džiaugsmą, juk joje auga nauja gyvybė, pakeisianti ne tik kasdienybę, bet ir įprasminsianti gyvenimą. Mama, gimus mažyliui, neš didžiulę atsakomybę, augins pasauliui ŽMOGŲ, asmenybę. Tačiau ne visada šis – laukimo – procesas yra sklandus ar pakylėjantis. Nerimas dėl ateities, prasta savijauta, keisti įnoriai irgi išbalansuoja, neleidžia mėgautis akimirka...

Ar jūs prisimenate savo nėštumo laikotarpį? O galbūt laukiatės dabar? Tai sužinokime, ką jaučiate ir kaip jus veikia nėštumas. Juk įdomu, tiesa?..

Naujausi komentarai

  1. Paslaptukas21
    Paslaptukas21 prieš 1 mėn.

    Nesąmone 🤣

  2. User has not uploaded an avatar
    Merlina prieš 1 mėn.

    Tikra nesąmonė 🤦‍♀️

Forumas gyvai
JulSi JulSi prieš 46 min.