TESTAS: koks interjeras labiausiai tinka jums?

Moteris apsupta daiktų Zastolskiy Victor | Shutterstock.com

Kokį interjerą rinktis? Kokiuose namuose jaustumėtės geriausiai – spalvinguose ir eklektiškuose, ar tuose, kur dominuoja pastelinės spalvos ir modernus stilius? Kai aplink tiek daug interjero, dizaino idėjų, o žurnalai mirga patarimais, gali būti sudėtinga pajusti ir suvokti, prie ko linksta širdis, kokie namai galėtų būti jūsų svajonių namai. Skirtingos formos, figūros, įvairiausios spalvos...

Gal tiesiog atlikite testą ir nuspręskite? Net jei ketinate susitikti su interjero dizaineriu arba tiesiog žvalgotės idėjų, žinoti, kokios detalės populiarios, o spalvos – madingos, iš tiesų naudinga. Juk žinios niekur nedings, tiesa?

Susiję straipsniai

TESTAS: ar žinote, kaip gyventi sveikai?

Norite pasiekti savo svajones, būti savo gyvenimo šeimininkas, kuriam sekasi, tiesiog laimingas žmogus? Receptas paprastas: rūpinkitės sveikata.

TESTAS: ar jūs – šauni mama?

Šaunia mama gimstama ar tampama? O kokia mama esate jūs? Kas apibrėžia mamos šaunumą – laisvė auginti vaikus, visuomenės nuomonė ar knygos?

TESTAS: ar tikrai mokate bendrauti su antrąja puse?

Koks tvirtų, nenugalimų, glaudžių, kupinų meilės santykių pagrindas? Ko gero, tikrai ne kivirčai, o abipusė pagarba ir pasitikėjimas...