TESTAS: koks jūsų skaitymo stilius? (3)

Knygų pasaulis Daniel Krason | Shutterstock.com

Ar knygas skaityti vis dar „madinga“, ar tai jau – ne šių laikų laisvalaikis? Kaip knygas vertinate jūs? Ar prisimenate, kada paskutinį kartą paėmėte į rankas knygą? Sako, skaitantys žmonės yra kur kas malonesni, empatiškesni, jie labiau jaučia pasaulį...

Išsiaiškinkime, koks skaitytojas jūs – intensyvus entuziastas, visada pasirengęs įsitraukti į netikėčiausius nuotykius, ar kasdienybės rate besisukantis veiklus „kurmis“, kuriam knyga – tik reta pramoga.

Naujausi komentarai

 1. Neegzistuojantis vartotojas
  prieš 1 m.

  Liuks testas atsakymas - knygos manęs nedomina turbūt dėl to tiek ir skaitau ir dirbu leidykloje, nes tai manęs visiškai nedomina

 2. Neegzistuojantis vartotojas
  prieš 1 m.

  Kaip galima 3 atsakyt jei nėra nei vieni tinkamo atsakymo man. Neišbaigtas testas .

 3. Milora1111
  Milora1111 prieš 1 m.

  Kaip nuostabu ❤️
  Bet ir visą puokštę simptomų turėjote. 🥰