TESTAS: kur turėtumėte vykti per Kalėdas?

Kalėdų Senelis pilotuoja lėktuvą Tyler Olson | Shutterstock.com

Niekas turbūt nepaneigtų, kad Kalėdos – laukiamiausia metų šventė. Vieni laukiame Kalėdų Senelio, o kiti planuojame jį pasitikti Laplandijoje ar šventes iškeisti į nepatirtus kelionių įspūdžius trokštama kryptimi.

Apie kokias Kalėdas ir kokią kryptį svajojate jūs? Kur norėtumėte sutikti šias šventes? Pabandykime išsiaiškinti, kokia kelionė jus labiausiai pradžiugintų. Galbūt „užkoduosime“ likimą? Juk šventiniu laikotarpiu, sako, galima tikėtis visokių stebuklų... :)

Susiję straipsniai

TESTAS: ar žinote, kaip gyventi sveikai?

Norite pasiekti savo svajones, būti savo gyvenimo šeimininkas, kuriam sekasi, tiesiog laimingas žmogus? Receptas paprastas: rūpinkitės sveikata.

TESTAS: ar jūs – šauni mama?

Šaunia mama gimstama ar tampama? O kokia mama esate jūs? Kas apibrėžia mamos šaunumą – laisvė auginti vaikus, visuomenės nuomonė ar knygos?

TESTAS: ar tikrai mokate bendrauti su antrąja puse?

Koks tvirtų, nenugalimų, glaudžių, kupinų meilės santykių pagrindas? Ko gero, tikrai ne kivirčai, o abipusė pagarba ir pasitikėjimas...