TESTAS: tobula diena – praleista su...

Moteris mėgaujasi greituoju maistu Anastasiya Aleksandrenko | Shutterstock.com

Jūsų gyvenimas susideda iš metų, metai – iš mėnesių, mėnesiai – iš savaičių, o savaitės – iš dienų. Jei dienas „nugyvenate“ su nuotaika (arba bent stengiatės), vadinasi, jūsų kasdienybė nenuobodi. Tačiau kartais norisi ir tos vienintelės tobuliausios dienos tik sau, tik katei, tik draugams. Ar norėtumėte tokios – tobulos – dienos? Susiplanuokite. Visata girdi! :)

Mintimis atitrūkite, viską pamirškite. Kol kas viena diena savo poreikiams, kai galite daryti, ką tik norite, – tik svajonėse, tačiau svajonės, būna, materializuojasi. Ypač kai sprendžiant, pvz., testą, labai tuo tiki ir labai nori. :) Atlikime testą ir pasvajokime kartu.

Susiję straipsniai

TESTAS: ar žinote, kaip gyventi sveikai?

Norite pasiekti savo svajones, būti savo gyvenimo šeimininkas, kuriam sekasi, tiesiog laimingas žmogus? Receptas paprastas: rūpinkitės sveikata.

TESTAS: ar jūs – šauni mama?

Šaunia mama gimstama ar tampama? O kokia mama esate jūs? Kas apibrėžia mamos šaunumą – laisvė auginti vaikus, visuomenės nuomonė ar knygos?

TESTAS: ar tikrai mokate bendrauti su antrąja puse?

Koks tvirtų, nenugalimų, glaudžių, kupinų meilės santykių pagrindas? Ko gero, tikrai ne kivirčai, o abipusė pagarba ir pasitikėjimas...