SwaddleMe® vystyklai: testuojame ir vertiname (43)

Partnerio turinys
SwaddleMe® vystiklai

Rubrika "Daiktai ir paslaugos šeimai" – praktiškiausia "Tėvų Darželio" rubrika, skirta ieškantiems naujovių, praktiškos informacijos ir atsiliepimų apie gaminius ar paslaugas.

Šį kartą pristatome vystyklus SwaddleMe®Summer Infant  5 iš panorusių juos išbandyti, SwaddleMe® atstovai atsiųs juos nemokamai. Išbandykite, įvertinkite ir parašykite savo nuomonę! 

Išbandyk SwaddleMe® ir parašyk savo nuomonę!

swaddleme vystyklai

Taisyklės tokios:

 • Bandančioms SwaddleMe® 3.2-6.4 kg bus atsiųsti nemokamai.
 • Bandyme gali dalyvauti mamos, kurių mažyliams yra 0-5 mėn. amžiaus (didesni į vystyklus tiesiog nebetilps, maksimalus kūdikio svoris - 6.4 kg)
 • Po 3 savaičių bandymo mama pasižada parašyti atsiliepimą (kas patiko, kas – nelabai, kokie daikto privalumai ar trūkumai)

Registracija baigta. Iš užsiregistravusių atrinktos 5 laimėtojos: Rasa K., Samanta S., Lina N., Ernesta A., Diana. 

Kodėl vystymas yra naudingas kūdikiui?

Mamos įsčiose kūdikis įpranta prie nedidelės erdvės, jo judesių laisvė yra apribota. Judesių apribojimas vystant suteikia kūdikiui tą saugumo jausmą, prie kurio jis buvo įpratęs.

Pastebėta, kad nevystomi kūdikiai būna dirglūs, neramūs, nes mojuodami rankutėmis ir kojytėmis jie išsiblaško, jiems sunkiau sekasi užmigti, o užmigus jie lengvai išsibudina.

Tyrimai rodo, kad kūdikio vystymas teigiamai veikia jo miego kokybę: suvysčius kūdikį, jis lengviau nurimsta, greičiau užmiega, rečiau prabunda, pailgėja kūdikio greitojo miego fazės trukmė. 

Amžius iki kurio kūdikis bus vystomas, kiekvienam yra skirtingas (yra kūdikių, kuriems vystymo visai nereikia). Paprastai vystymas yra veiksmingas iki apytiksliai 6 mėn. amžiaus, ypač jei kūdikis miego metu dažnai krūpčioja.

Kuo ypatingi SwaddleMe vystyklai?

SwaddleMe® vystyklai - tai modernus ir praktiškesnis vystymo metodas, gaminys sukonstruotas taip, kad jį būtų paprasta naudoti.

swaddleme

 • Paprasta, greita ir patogu. Vystymas SwaddleMe® vystyklais labai paprastas: tereikia sutvirtinti tik 3 lipukus. Sauskelnes galima pakeisti neišvystant kūdikio rankučių (mažesnė tikimybė išbudinti).
 • Patikima: lipukai patikimai prilaiko vystyklą ir neleidžia mažyliui išsivystyti.
 • Patogu kūdikiui: net neįgudusi mama su SwaddleMe® vystyklais kūdikį suvystys taisyklingai: taisyklingai suvystytas kūdikis neturi būti suveržtas, tačiau vystyklas turėtų nuraminti jo refleksinius judesius. Kūdikis turi galėti šiek tiek judinti kojytes.

Naujausi komentarai

 1. User has not uploaded an avatar
  rutelem prieš 1 m.

  Manoji vos paaugusi, greit is ju istrukdavo. Paskui is Ali parsisiunciau fantastiskus vystyklus su uztrauktuku, kur rankytes juda lengvai, tik per uztrauktuka ju negali mosikuotis labai daug. Pamiegojus su juo savaite, pagaliau galejo miegoti nebevystoma. Vienas atliko L dydzio, galiu perleisti.

 2. Foxxxx prieš 10 mėn.

  Aš užsisakiau ir Ali , tikiuos pasiteisins pirkinys

 3. User has not uploaded an avatar
  v.maciulevice prieš 10 mėn.

  Labai pasiteisines dalykas viena jau isaugom..isigyjom didesni

 4. Trevetas prieš 9 mėn.

  Rasyciau stipru 8 (nes 10 tik dievai gali gauti, 9 labai labai isskirtinais vertinimais

 5. User has not uploaded an avatar
  Sala prieš 3 mėn.

  Kiek apžiūrėjau parduotuvėje, jie visi gan storos medžiagos (mano nuomone storos, o gal čia normalu naujagimiams?), ar bus tinkamas pavasario - vasaros sezonui? Ačiū!

Noriu įvertinti daiktą:Skelbimai

6,00 €
55,00 €
36 | 8 | S
430,00 €
6,00 €
19 | 11,6 cm