SwaddleMe® vystyklai: testuojame ir vertiname (49)

Partnerio turinys
SwaddleMe® vystiklai

Rubrika "Daiktai ir paslaugos šeimai" – praktiškiausia "Tėvų Darželio" rubrika, skirta ieškantiems naujovių, praktiškos informacijos ir atsiliepimų apie gaminius ar paslaugas.

Šį kartą pristatome vystyklus SwaddleMe®Summer Infant  5 iš panorusių juos išbandyti, SwaddleMe® atstovai atsiųs juos nemokamai. Išbandykite, įvertinkite ir parašykite savo nuomonę!

Išbandyk SwaddleMe® ir parašyk savo nuomonę!

swaddleme vystyklai

Taisyklės tokios:

• Bandančioms SwaddleMe® 3.2-6.4 kg bus atsiųsti nemokamai.
  • Bandyme gali dalyvauti mamos, kurių mažyliams yra 0-5 mėn. amžiaus (didesni į vystyklus tiesiog nebetilps, maksimalus kūdikio svoris - 6.4 kg)
  • Po 3 savaičių bandymo mama pasižada parašyti atsiliepimą (kas patiko, kas – nelabai, kokie daikto privalumai ar trūkumai)

Registracija baigta. Iš užsiregistravusių atrinktos 5 laimėtojos: Rasa K., Samanta S., Lina N., Ernesta A., Diana.

Kodėl vystymas yra naudingas kūdikiui?

Mamos įsčiose kūdikis įpranta prie nedidelės erdvės, jo judesių laisvė yra apribota. Judesių apribojimas vystant suteikia kūdikiui tą saugumo jausmą, prie kurio jis buvo įpratęs.

Pastebėta, kad nevystomi kūdikiai būna dirglūs, neramūs, nes mojuodami rankutėmis ir kojytėmis jie išsiblaško, jiems sunkiau sekasi užmigti, o užmigus jie lengvai išsibudina.

Tyrimai rodo, kad kūdikio vystymas teigiamai veikia jo miego kokybę: suvysčius kūdikį, jis lengviau nurimsta, greičiau užmiega, rečiau prabunda, pailgėja kūdikio greitojo miego fazės trukmė.

Amžius iki kurio kūdikis bus vystomas, kiekvienam yra skirtingas (yra kūdikių, kuriems vystymo visai nereikia). Paprastai vystymas yra veiksmingas iki apytiksliai 6 mėn. amžiaus, ypač jei kūdikis miego metu dažnai krūpčioja.

Kuo ypatingi SwaddleMe vystyklai?

SwaddleMe® vystyklai - tai modernus ir praktiškesnis vystymo metodas, gaminys sukonstruotas taip, kad jį būtų paprasta naudoti.

swaddleme

• Paprasta, greita ir patogu. Vystymas SwaddleMe® vystyklais labai paprastas: tereikia sutvirtinti tik 3 lipukus. Sauskelnes galima pakeisti neišvystant kūdikio rankučių (mažesnė tikimybė išbudinti).
  • Patikima: lipukai patikimai prilaiko vystyklą ir neleidžia mažyliui išsivystyti.
  • Patogu kūdikiui: net neįgudusi mama su SwaddleMe® vystyklais kūdikį suvystys taisyklingai: taisyklingai suvystytas kūdikis neturi būti suveržtas, tačiau vystyklas turėtų nuraminti jo refleksinius judesius. Kūdikis turi galėti šiek tiek judinti kojytes.

skaistux prieš 3 mėn.

Aš turėjau vasarai, bet nenaudojau, nes buvo per karšta miegoti. Kitais metų laikais manau, kad labai liuks daiktas. Tik reikia vystyti miegui nuo pat gimimo.

2. Rit_ka
    Rit_ka prieš 3 mėn.

Mano sunui jie labai patiko, naudojom prieš beveik 7m užmigdavo iš kart susuktas. Aš duodu 10balu.

3. Rit_ka
    Rit_ka prieš 3 mėn.

Gal dėl to gana greitai pradėjo išmiegoti visa naktį maždaug nuo mėnesio amžiaus.. Paskutinis maitinimas apie 23val ir ryte valgydavo 8-9val. Sėkmės naujoms mamytėms 😉

Gin84 prieš 2 mėn.