numis® med SENSITIVE odos priežiūros linija (testuotojų atranka) (151)

numis® med SENSITIVE

Kaip tapti testuotoja?

Jei turite jautrią, sausą odą ir norite išbandyti dermatologinę kosmetiką numis® med SENSITIVE, komentaruose įrašykite 3-4 pasirinktus produktus iš  dešimties sąrašo.

Kaip ir praeitą kartą, ieškome 15 testuotojų. Jei norinčių dalyvauti bus daugiau, iki liepos 6 dienos dalyvaujančias atrinksime burtų keliu ar savo nuožiūra ir paskelbsime komentaruose po šiuo straipsniu. 

Ko tikimės iš testuotojų?

Testuotojos turės atsiųsti savo atsiliepimą su keliomis išbandytų produktų nuotraukoms (bent viena jų turi būti horizontali). 

Galimi produktų vertinimo klausimai:

 • Produkto kvapas (neutralus, bekvapis, per aštrus, per saldus ir t.t.)
 • Produkto tekstūra (spalva, skystumas, švelnumas, kremiškumas, kita)
 • Produkto vartojimo potyriai (gerai/blogai putoja/ tepasi/nusiplauna/ susigeria)
 • Odos pojūčiai (pvz., jau jaučiamas ar ne sausumas, po vartojimo, gerėja/blogėja odos būklė ir t.t.)
 • Patogi ar ne pakuotė.
 • Bendras vertinimas žvaigždutėmis. 

Žinoma, šis klausimų sąrašas nėra baigtinis - jei turite kitų pastebėjimų, būtinai įtraukite ir juos.

numis® med SENSITIVE produktų sąrašas

numis® med SENSITIVE veido ir kūno odos prausikliai:

 • (1) numis med pH5.5 SENSITIVE dušo želė „du viename“, 200 ml. Švelni ir gaivinanti dušo želė „du viename“ švelniai plauna odą ir plaukus. Odą tausojanti pH vertė 5,5 stabilizuoja rūgštinį odos barjerą, stiprindama natūralų jos atsparumą. Sudėtyje esantis Hydrolactol® ir SymCalmin® priežiūros kompleksas sumažina odos tempimo pojūtį ir puikiai ją apsaugo, net dažnai prausiantis po dušu. Sudėtyje nėra muilo.
 • (2) numis med pH 5.5 SENSITIVE kietas prausiklis be muilo, 100 g. Kietas prausiklis be muilo su Hydrolactol® priežiūros kompleksu švelniai ir kruopščiai plauna. Tinka ir jautriai veido odai. Odą tausojanti pH vertė 5,5 stabilizuoja rūgštinį odos barjerą, stiprindama natūralų jos atsparumą.
 • (3) numis med pH5.5 SENSITIVE veido ir kūno prausiklis, 200 ml. Prausiklis sukurtas ypač sausai ir jautriai odai, įskaitant veido odą. Apsauginė formulė su odos lipidų barjerą atkuriančiomis medžiagomis ir Hydrolactol® neleidžia odai išsausėti. Odą tausojanti pH vertė 5,5 stabilizuoja rūgštinį odos barjerą, stiprindama natūralų jos atsparumą. Sudėtyje nėra muilo.
 • (4) numis med pH5.5 SENSITIVE dušo ir vonios želė, 200 ml. Švelni vonios ir dušo želė. Odą tausojanti pH 5,5 vertė stabilizuoja rūgštinį odos barjerą ir stiprina natūralų jos atsparumą. Jautri oda ypač švelniai prausiama, net kai želė naudojama kasdien. Sudėtyje esantis Hydrolactol® ir SymCalmin® priežiūros kompleksas atpalaiduoja, suteikia lygumo ir glotnumo pojūtį. Sudėtyje nėra muilo.

numis® med SENSITIVE veido ir kūno odos priežiūrai:

 • (5) numis med pH5.5 SENSITIVE apsauginis kūno losjonas, 200 ml. Greitai įsigeriančio losjono formulė užtikrina drėkinimą, pastebimai sumažina odos šiurkštumą ir tempimo pojūtį. Tinka odai, kuriai būtina ypatinga priežiūra. Į sudėtį įeina specialus veikliųjų medžiagų kompleksas su vitaminu B5 ir SymCalmin®, kuris apsaugo odą, suteikia jai elastingumo ir turi regeneruojamojo bei drėkinamojo poveikio. 
 • (6) numis med pH5.5 SENSITIVE apsauginis odos priežiūros balzamas, 100 ml. Maitinamoji formulė padeda sudrėkinti ir pastebimai sumažinti odos šiurkštumą ir tempimo pojūtį. Šis balzamas specialiai skirtas odai, kuriai būtina ypatinga priežiūra. Į sudėtį įeina specialus veikliųjų medžiagų kompleksas su vitaminu B5 ir SymCalmin®, kuris apsaugo odą, suteikia jai elastingumo ir turi atjauninamojo bei drėkinamojo poveikio.
 • (7) numis med pH5.5 SENSITIVE dieninis ir naktinis odos priežiūros kremas, 50 ml. Lengvas, neutralios odai pH kremas drėkina odą ir palaiko natūralų rūgštinį jos barjerą. Sudėtyje esantys Hydrolactol® ir SymCalmin® kompleksai padeda sumažinti net ir jautriausiai odai būdingą tempimo pojūtį ir suteikia glotnumo. 

numis® med SENSITIVE plaukų priežiūrai:

 • (8) numis med pH5.5 SENSITIVE galvos odą raminantis šampūnas, 200 ml. Švelnus šampūnas su odą saugančia pH stabilizuoja rūgštinį odos barjerą ir ypač švelniai plauna. Švelni formulė su Hydrolactol® ir SymCalmin® atpalaiduoja, ramina ir puikiai tinka jautriai galvos odai, net naudojant šampūną kasdien. Sudėtyje nėra muilo.

numis® med SENSITIVE veido ir kūno odos priežiūrai:

 • (9) numis med pH 5.5 SENSITIVE rutulinis dezodorantas, 50 ml. Rutulinio dezodoranto sudėtyje nėra aliuminio.
 • (10) numis med pH4.2 SENSITIVE intymios higienos prausiklis, 200 ml. Prausiklio sudėtyje nėra muilo, o pH yra 4,2 (optimaliai pritaikyta lytinių organų sričiai). Švelniai plauna, nesunaikindamas natūralios lytinių organų mikrofloros. Tinka švelniam kasdieniam intymios srities plovimui, suteikia gaivumo ir švaros pojūtį. 

Tai tiek trumpai. Jei turite klausimų - klauskite, jei ne - registruokitės ;)

Naujausi komentarai

Tema uždaryta

Naujoms žinutėms ši tema yra uždaryta.