TESTUOTOJŲ ATRANKA: EUCERIN® pH5 priemonės sausai ir jautriai odai – dušo aliejus ir lengvos tekstūros kūno losjonas (129)

Reklaminis partnerio turinys
Eucerin® pH5 priemonės sausai ir jautriai odai

Ar žinote, kad iki 70 % žmonių turi jautrią odą*?

Sveika oda yra pagrindinė ir geriausia kūno apsauga nuo dirginančių išorės veiksnių: ja būtina rūpintis tiek vaikams, tiek tėveliams, tiek seneliams. 

Todėl kviečiame išbandyti EUCERIN® pH5 priemones sausai ir jautriai odai – dušo aliejų ir lengvos tekstūros kūno losjoną.

EUCERIN® pH5 priemonės pritaikytos net itin jautriai odai, apsaugo odos mikrobiomą** ir sustiprina odos atsparumą.

EUCERIN® pH5 priemonės tinkamos visiems šeimos nariams, todėl nereikia gaišti laiko atskirai renkant kūno priežiūros priemones kūdikiams, vaikams ir suaugusiesiems (sutaupysite ir laiko, ir pinigų, ir vietos jūsų vonios lentynėlėje).

*Farage: „Kokia oda laikoma jautria skirtingose anatominėse srityse? Epidemiologinis tyrimas“. Eksperimentinė dermatologija, 2009 m., 34, 521–530 p.

**Kiekvieno mūsų odą dengia mikroskopinių organizmų visuma, susidedanti iš bakterijų, virusų ir grybelių. Ji yra vadinama mikrobioma ir veikia kaip odos apsauginis skydas.

TESTUOTOJŲ ATRANKA: EUCERIN® pH5 priemonės sausai ir jautriai odai – dušo aliejus ir lengvos tekstūros kūno losjonas (priemonės skirtos visai šeimai!)

Sausą ir jautrią odą lengvai paveikia aplinkos dirgikliai, ir ji tampa dar jautresnė. Kad odos jautrumas sumažėtų, ją reikia prausti labai švelniomis priemonėmis.

EUCERIN® pH5 dušo aliejus sausai, jautriai odai

 • EUCERIN® pH5 dušo aliejus yra specialiai sukurtas naudojant ypač švelnias paviršiaus aktyviąsias medžiagas, pritaikytas sausai ir jautriai odai prausti.
 • Unikali EUCERIN® pH5 pusiausvyros sistema pasižymi optimaliu pH, palaiko natūralius odos gynybinius mechanizmus ir sustiprina jos atsparumą.
 • Natūralių puoselėjančių aliejų gausus prausiklis atkuria odos lipidus, puoselėja odą, suteikia jai šilko švelnumo ir neleidžia išsausėti net ir dažnai prausiantis.
 • EUCERIN® pH5 linijos prausimosi priemonės apsaugo odos mikrobiomą.
 • Tinka vaikams nuo 3 metų.

EUCERIN® pH5 lengvos tekstūros kūno losjonas sausai, jautriai odai

 • EUCERIN® pH5 yra švelnus, tačiau efektyviai drėkinantis lengvos tekstūros kūno losjonas. Jis buvo specialiai sukurtas užtikrinti, kad normali ir sausa kūno oda taptų atsparesnė ir ne tokia jautri.
 • Unikali EUCERIN® pH5 balanso sistema padeda atkurti ir palaikyti optimalų odos pH.
 • Losjono sudėtyje taip pat yra dekspantenolio – veikliosios medžiagos, kuri yra žinoma dėl savo regeneruojančių savybių.
 • Lengvos tekstūros EUCERIN® pH5 losjonas greitai susigeria. Oda tampa švelnesnė, bėgant laikui pagerėja jos būklė.
 • Tinka kūdikiams nuo 3 mėnesių.

Komentaruose apačioje parašykite, kas jūsų šeimoje išbandytų EUCERIN® pH5 priemones sausai ir jautriai odai – dušo aliejų ir lengvos tekstūros kūno losjoną. Rinksime 10 testuotojų! 

Taisyklės

 1. Testuotojų atrankos pavadinimas (toliau – Atranka): TESTUOTOJŲ ATRANKA: EUCERIN® pH5 priemonės sausai ir jautriai odai – dušo aliejus ir lengvos tekstūros kūno losjonas.
 2. Testuotojų atrankos organizatorius (toliau – Organizatorius): UAB All Media Digital (juridinio asmens kodas: 304903117; adresas: P. Lukšio g. 23, Vilnius, el. paštas: [email protected]) organizuoja ir vykdo Atranką.
 3. Testuojamų produktų steigėjas (toliau – Rėmėjas): NIVEA Polska Sp. z o. o. Beiersdorf Group, Poznań, ul. Gnieźnieńska 32.
 4. Produktus suteikia ir už juos atsako Rėmėjas.
 5. Atrankos Rėmėjas rūpinasi Produktų siuntimu.
 6. Produktai pristatomi tik Lietuvos teritorijoje.
 7. Atrankos trukmė: 2021 05 28-06 01.
 8. Atrinktų testuotojų paskelbimo data komentarų skiltyje apačioje: 2021 06 03 iki 16 val.
 9. Atrinkamų testuotojų skaičius: 10
 10. Testuotojai savo atsiliepimus turi pateikti iki 2021 06 17
 11. Tevu-darzelis.lt testuotojų atranka: kas tai ir kaip veikia – sužinokite daugiau čia.
 12. Skaityti Atrankos taisykles toliau.

Naujausi komentarai

 1. I r m a
  I r m a prieš 2 m.

  Pastojus oda tapo labai sausa, norėčiau išbandyti, galbūt padėtų sudrėkinti sausėjančią odą🙂🙂🙂

 2. User has not uploaded an avatar
  Indresea prieš 2 m.

  Norėtume išbandyti visa šeima 😊🌷

 3. Dabkute1994
  Dabkute1994 prieš 2 m.

  Labai norėtumėm išbandyti

 4. User has not uploaded an avatar
  Dangiraaa prieš 2 m.

  Dukrytė 3metų ir sūnus 10mėnesių.🙂

Tema uždaryta

Naujoms žinutėms ši tema yra uždaryta.