TESTUOTOJŲ ATRANKA: išbandykite nosies lašus kūdikiams „QUIXX® baby“!

Reklaminis partnerio turinys
Nosies lašai kūdikiams „QUIXX® baby“ Nosies lašai kūdikiams „QUIXX® baby“

Bakterijos ir virusai – neatsiejama mūsų gyvenimo dalis. Jie supa mus visur – lauke, parduotuvėje, transporte ir net namuose. Patekę pro nosies gleivinę į žmogaus organizmą, jie surengia ten tikrą puotą ir ima karaliauti.

Paprastai tariant, mus ima varginti peršalimas arba bakterinės, virusinės ligos. Žiemą dėl šalto ir sauso oro mūsų nosies gleivinė itin išsausėja, pažeidžiama įprastinė nosies gleivinės funkcija.

Itin jautrūs respiracinėms ligoms yra kūdikiai, kurių imunitetas dar silpnas, nesusiformavęs. Būtent todėl jiems itin reikalinga išorinė apsauga. Tokiu pagalbininku gali tapti nosies lašai su jūros vandeniu.

Dalyvaukite testuotojų atrankoje ir išbandykite natūralius nosies lašus „QUIXX® baby“!

Kodėl verta? Nes tai natūralus produktas, švelniai veikiantis kūdikio nosytę, natūraliai ją drėkinantis ir palengvinantis slogos simptomus peršalus ar sergant gripu.

„QUIXX® baby“ − kasdienei natūraliai priežiūrai, nosies ertmėms valyti ir drėkinti

Nosies lašai „QUIXX® baby“ yra skirti kūdikiams. Jų sudėtyje yra 100 % natūralaus jūros vandens iš Atlanto vandenyno, daug vertingų mineralų ir mikroelementų. Visa tai padeda atkurti normalią nosies gleivinės funkciją bei išplauna alergenus ir užkratus. Rezultatas: mažesnė užkrato koncentracija kūdikio nosies gleivinėje, palengvintas kvėpavimas, mažesnė komplikacijų rizika.

 

„QUIXX® baby“ lašus galite įsigyti fizinėse ir elektroninėse Lietuvos vaistinėse: „Eurovaistinė“, „Camelia“, „Gintarinė“ ir kt.

Kodėl būtent „QUIXX® baby“?

 • Maža druskos koncentracija šiuose lašuose yra priderinta prie natūralios organizmo koncentracijos (izotoninės), todėl „QUIXX® baby“ yra itin švelnūs kūdikių nosytėms.
 • Sterilus lašintuvas su antibakteriniu filtru užtikrina paprastą ir higienišką vartojimą, idealiai tinkantį kasdienei jautrių kūdikių nosyčių priežiūrai.
 • „QUIXX® baby“ lašai yra itin švelnaus poveikio, sukurti net mažiausių vaikų nosies priežiūrai ir higienai: tai lašai jau nuo pat pirmosios kūdikio gyvenimo dienos!

Daugiau informacijos apie „QUIXX® baby“ rasite čia.

„QUIXX® baby“ gali padėti:

 • sudrėkinti nosies gleivinę;
 • suminkštinti susikaupusias gleives;
 • atgaivinti sausą, sudirgusią ar išopėjusią kūdikio nosytę;
 • apsaugoti kūdikius nuo įprasto peršalimo, taip pat ausų, nosies ir gerklės infekcijų sukeltų simptomų (kaip pagalbinė priemonė);
 • išvalyti užsikimšusią nosytę;
 • palengvinti slogos simptomus peršalus ar sergant gripu.

Kaip naudoti „QUIXX® baby“?

Nosies lašus visuomet naudokite taip, kaip nurodyta instrukcijose.

Lašinti po 1–3 lašus į kiekvieną nosies šnervę 2–6 kartus per dieną arba dažniau.

Naujagimiams ir kūdikiams iki 3-jų mėnesių rekomenduojama vartoti netiesiogiai, užlašinus ant vatos tamponėlio.

Dėmesio!

„Quixx baby negalima vartoti, jei kūdikis turi padidėjusį jautrumą (alergiją) jūros vandeniui!

Dalyvaukite testuotojų atrankoje ir išbandykite nosies lašus kūdikiams „QUIXX® baby“!

Kaip tai padaryti? Labai paprastai. Komentaruose apačioje parašykite, kiek mėnesių yra jūsų kūdikiui. Ir viskas – jūs jau dalyvaujate!

Ko tikimės iš testuotojų?

Testuotojas turės papasakoti savo patirtį naudojant priemonę.

„QUIXX® baby“ naudojimo situacijos gali būti įvairios − permainingi orai, po kelionės, peršalimas nuo kondicionierių, išsausėjusios nosytės dėl šildymo šaltuoju periodu ir t. t.

Orientaciniai klausimai testuotojams nurodyti toliau:

 1. Ar buvo patogu naudoti natūralius „QUIXX® baby“ lašus?
 2. Kas naudojant natūralius „QUIXX® baby“ lašus Jums patiko labiausiai?
 3. Dėl specialaus lašintuvo su antibakteriniu filtru tą patį natūralių „QUIXX® baby“ lašų buteliuką galima naudoti ilgesnį laiką. Kaip vertinate šią galimybę?
 4. Ar rekomenduotumėte natūralius „QUIXX® baby“ lašus savo draugams?

Iš viso rinksime iki 10 testuotojų. O kad laiminga būtų visa šeima – kiekvienas atrinktas testuotojas gaus po nosies lašų rinkinuką, kurį sudarys:

 • „QUIXX® baby“ nosies lašiukai kūdikiams;
 • nosies purškalas „Quixx Soft“;
 • nosies purškalas „Quixx“.

Dalyvaukite ir išbandykite natūralius „QUIXX® baby“ lašus! Atraskite būdą padėti ir sau, ir savo vaikui. Juk tinkama nosies gleivinės funkcija be galo svarbi viso organizmo sveikatai.

LT_Qui_01_2023_V1_web

Paruošta 2023 m. sausio mėn.