TESTUOTOJŲ ATRANKA: išbandykite vitamino D ir omega-3 šaltinį – maisto papildus LYL (144)

Reklaminis partnerio turinys
LYL maisto papildai Maisto papildai LYL

Keičiantis metų laikams būtina pasirūpinti savo imunine sistema, paruošti ją ateinantiems šaltojo sezono iššūkiams.

Turbūt visi sutartume, kad vienas geriausių būdų imuninei sistemai sustiprinti ir organizmui apsaugoti – omega-3 ir vitamino D papildai.

Šios medžiagos itin naudingos ir besilaukiančioms mamoms, ir mokiniams, dirbantiems protinį darbą!

Taigi kviečiame išbandyti omega-3 ir vitamino D šaltinį – maisto papildus LYL: sustiprinsite organizmą ir maksimaliai pasirūpinsite savo sveikata!

LYL maisto papildai yra pagaminti iš 100 % natūralių ingredientų, juose nėra genetiškai modifikuotų organizmų, sunkiųjų metalų, radioaktyviųjų medžiagų, dirbtinių dažiklių ir skonio stipriklių!

Kodėl vitaminas D toks svarbus mūsų sveikatai?

 • Padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą – vitamino D trūkumas siejamas su sveikatos sutrikimais: sezoniniais peršalimais, aukštu kraujospūdžiu, prieskydinės liaukos problemomis, širdies ligomis, nutukimu, išsėtine skleroze, diabetu, astmos priepuoliais, sezonine depresija (prasta nuotaika ypač slegia žiemos metu, kai trūksta saulės).
 • Vitaminas D padeda organizmui įsisavinti kalcį ir fosforą – elementus, būtinus kaulinio audinio formavimuisi ir sveikos kaulų struktūros palaikymui. Tai yra ypač aktualu vaikams, kuriems nuo vitamino D trūkumo gali išsivystyti rachitas (kaulų suminkštėjimas ir susilpnėjimas).
 • Mažina nėštumo komplikacijų riziką – jeigu yra vitamino D trūkumas, būsimai mamai gali išsivystyti venų varikozė, be to, ypač suprastėti plaukų, nagų, dantų ir kaulų būklė. 
 • Padeda palaikyti geresnę emocinę būseną – lengviau susitvarkysite su karantino metu apimančia emocine įtampa, nemiga ir stresu.

Kodėl svarbu vartoti OMEGA-3 maisto papildus?

 • Palaiko vaiko pažinimo funkcijas  aktyvina vaiko centrinės nervų sistemos darbą, stimuliuoja gebėjimą susikaupti, gerina ne tik atmintį ir reakcijos greitį, gebėjimą planuoti, spręsti problemas, skaityti, kalbėti, suvokti, mokytis, bet ir abstraktųjį bei loginį mąstymą.
 • Subalansuoja ir pagerina imuninės sistemos funkcionavimą – slopina uždegiminius procesus, palaiko sklandų širdies ir kraujotakos sistemos darbą.
 • Lėtina organizmo senėjimo procesus („anti-aging“ poveikis) – jis teigiamai veikia baltymų homeostazę – procesą, kurio metu baltymai veikiami ląstelėse, kad būtų palaikyta tinkama jų sveikata ir būklė.

TESTUOTOJŲ ATRANKA: išbandykite LYL krilių aliejų (omega-3 šaltinį) arba LYL „SunD3“ purškiamą vitaminą D3!

Išsirinkite vieną iš dviejų jums labiausiai tinkamų rinkinių.

Komentaruose apačioje parašykite, kurį LYL rinkinį (rinkinį nr. 1 arba rinkinį nr. 2) labiausiai norėtumėte išbandyti, ir kodėl.

Išrinksime po 7 šeimas kiekvienam rinkiniui išbandyti (iš viso – 14 testuotojų): bus testuojamas vienas suaugusiesiems skirtas LYL produktas ir vienas – vaikams!

RINKINYS NR. 1: purškiamas LYL vitaminas D3 („SunD3 2000 IU“) ir purškiamas vitaminas D3 vaikams („SunD3 600 IU“).

 LYL purskiklis

LYL purškiamas vitaminas D3 suaugusiesiems – itin efektyviai įsisavinamas (įsisavinimo efektyvumas yra patvirtintas atliktais klinikiniais tyrimais!). O svarbiausia – VIENOS PAKUOTĖS UŽTENKA NET 125 DIENOMS (4 MĖNESIAMS)!

LYL purškiamas vitaminas D3 vaikams – patogus ir paprastas vartoti, o svarbiausia – kūdikiai ir vaikai iki 7 metų vos vienu įpurškimu gali gauti net 600 IU vitamino D!

Šį rinkinį galite rinktis, jeigu jaučiate vitamino D trūkumą ir energijos stoką, t. y. dažniau nei įprastai jaučiatės prislėgti ar pastebėjote, kad pastaruoju metu esate prastesnės nuotaikos.

RINKINYS NR. 2: LYL krilių aliejus (omega-3) bei LYL krilių aliejaus guminukai vaikams su omega-3 ir vitaminais.

 LYL kriliu aliejus

LYL krilių aliejų (omega-3) gali vartoti ir besilaukiančios, ir visa šeima (vaikai gali vartoti tik tokiu atveju, jei jau gali nuryti kapsulę).

LYL krilių aliejaus guminukus su omega-3 ir vitaminais gali vartoti vaikai nuo 2 iki 12 m.!

1 guminuko su krilių aliejumi sudėtyje yra reikiama omega-3 bei vitaminų D, C, A ir E dienos norma. Krilių aliejus nepakeičiamas omega-3 riebalų rūgščių šaltinis ir kur kas geriau įsisavinamas nei žuvų taukai. Šie vitaminai padeda stiprinti vaiko imuninę sistemą, skatina centrinės nervų sistemos darbą ir vystymąsi, stimuliuoja gebėjimą susikaupti. Guminukai ne tik naudingi sveikatai, bet ir skanūs! Pakuotėje rasite aviečių, obuolių ir apelsinų skonio guminukus, o svarbiausia – ingredientai 100 % natūralūs!

Kriliai gaudomi ypač švariuose Antarkties vandenyse, todėl radioaktyviųjų ar cheminių medžiagų juose nerasite. Tai gryniausias gamtoje randamas omega-3 šaltinis! 

Šį rinkinį galite rinktis, jeigu turite vaikų nuo 2 iki 12 m. amžiaus, ir jiems sunku susikaupti, be to, jie – gana hiperaktyvūs.

Ko tikimės iš LYL maisto papildų testuotojų?

Testuotojai turės atsiųsti savo atsiliepimą apie produktą. Galimi produktų vertinimo klausimai nurodyti toliau.

 1. Ar papildą buvo patogu vartoti?
 2. Kokios yra skoninės šio produkto savybės?
 3. Kokius pastebėjote pokyčius vartodami produktą?
 4. Ar po vartojimo (kurso) jaučiate emocinį pagerėjimą?
 5. Ar rekomenduotumėte produktą kitiems? Jei taip – kam ir kodėl?
 6. Ar produktas patiko vaikui, ar jis noriai vartoja vitaminus ir papildus?
 7. Ar pajutote, kad išgėrus krilių aliejaus kapsulę nėra ne visiems priimtino žuvų taukų skonio (klausimas tiems, kurie pasirinks šį rinkinį)?
 8. Pasistenkite atsakyti kuo išsamiau, pasidalykite savo nuoširdžia nuomone. Kaip visada, klausimų sąrašas nėra baigtinis – jei turite kitų pastebėjimų, būtinai įtraukite ir juos!

LYL maisto papildų galite įsigyti elektroninėje parduotuvėje https://www.manomantra.com ir Universiteto vaistinėje, Universiteto g. 2, Vilnius!

Daugiau apie LYL produkciją skaitykite čia!

Taisyklės

 1. Testuotojų atrankos pavadinimas (toliau – Atranka): TESTUOTOJŲ ATRANKA: išbandykite vitamino D ir omega-3 šaltinį – LYL maisto papildus.
 2. Testuotojų atrankos organizatorius (toliau – Organizatorius): UAB „All Media Digital“ (juridinio asmens kodas 304903117; adresas: P. Lukšio g. 23, Vilnius, el. paštas [email protected]) organizuoja ir vykdo Atranką.
 3. Testuojamų produktų steigėjas (toliau – Rėmėjas): UAB „Mano mantra“, Treniotos g. 29-2, Vilnius.
 4. Produktus suteikia ir už juos atsako Rėmėjas.
 5. Produktus testuotojams išsiunčia Atrankos Rėmėjas.
 6. Produktai pristatomi tik Lietuvos teritorijoje.
 7. Atrankos trukmė – 2021 08 24–08 30.
 8. Atrinkti testuotojai bus paskelbti komentarų skiltyje apačioje 2021 08 31, iki 19 val.
 9. Renkamas testuotojų skaičius – 14 (po 7 kiekvieno rinkinio testuotojus).
 10. Testuotojai savo atsiliepimus turi pateikti iki 2021 09 13. 
 11. Tevu-darzelis.lt testuotojų atranka: kas tai ir kaip veikia – sužinokite čia.
 12. Skaityti Atrankos taisykles toliau.

 

Naujausi komentarai

 1. Chiroxy
  Chiroxy prieš 2 m.

  Nr. 1, nes tikiu, kad purškiamas vitaminas įsisavinamas geriau. Nesame tokio pobūdžio bandę, todėl labai norisi išmėginti. Tikiu, kad tai yra labai patogu.

 2. Betelgeize
  Betelgeize prieš 2 m.

  Labai noretume isbandyti rinkini Nr. 2  Tikiu, kad šie papildai padetu mano 2 darzelinukams sustiprinti imuniteta ir apsisaugoti nuo darzelio ligu

 3. gustejur
  gustejur prieš 2 m.

  Nr 1, nes LYL firmos guminukus vaikams jau bandėme, labai patiko (pavyko vienintelius guminukus rasti kuriuos galima duoti nuo 2 metų amžiaus), dabar aktualu išbandyti purškiamą variantą ir palyginti su kitų firmų purškiamu vitaminu d (naudojam ir patys, ir vaikai).

 4. Feisiuke
  Feisiuke prieš 2 m.

  Norime 1 nr. Nes tiks visai šeimai 😊

 5. tevudarzelis. prieš 2 m.

  Testuotojų atranka baigta! Skelbiame testuotojų sąrašą!

  RINKINĮ NR. 1 testuos šie dalyviai:

  ● Diluze
  ● Renaciko
  ● Angelas
  ● Siandien1985
  ● Pumpurelius
  ● MONIKAMVMM (kadangi šios testuotojos atsakymo nesulaukėme, išrinkome kitą testuotoją - ● Vyšnaitė )
  ● ernytea

  RINKINĮ NR. 2 testuos šie dalyviai:

  ● Liepos mama
  ● Graikija
  ● Ingrida007
  ● 1Alina1
  ● RM-ienė
  ● Rugsej@
  ● lila32

  Su testuotojais susisieksime asmeniškai!

Tema uždaryta

Naujoms žinutėms ši tema yra uždaryta.