Tėveliams, jei vaikas – Skorpionas (spalio 24–lapkričio 22)

Vaikas Skorpionas Natalia Zelenina | Shutterstock.com

Och, tie Skorpionai. Ne šiaip vaikai, o tikros vaikštančios paslaptys. Nors dar visai mažos, bet jau stiprios asmenybės, pasižyminčios tvirtu būdu ir, kas netikėta, įstabiu jautrumu.

Plačiau skaitykite:

Skorpionas – tarsi du viename

Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad Skorpionas – be galo prieštaringas ženklas. Juk šie vaikai dažnai būna be galo skirtingi, nors ir gimę „po ta pačia žvaigžde“. Vieni – aistringi, karingi, ambicingi ir veržlūs, tuo tarpu kiti – tylūs, ramūs, užsidarę ir su turtingu vidiniu pasauliu. Truputį įsigilinus, suprasime, kad tame nėra nieko nuostabaus – juk Skorpioniukai būna dviejų tipų. Kuris iš jų yra jūsų vaikas, priklauso nuo tikslios jo gimimo dienos ir valandos.

Ryškūs lyderiai

Šis zodiako ženklas – tikras rūpestis tėvams. Juk tam, kad suprasti šį vaiką, jį pažinti, perprasti, rasti priėjimą ir suvaldyti jo energiją, gali prireikti nemažai laiko ir kantrybės. Skorpionai dažnai būna valdingi, turintys įgimtų lyderio savybių. Todėl tol, kol kad apgintumėte ir įtvirtintumėte savo autoritetą šeimoje, teks gerokai paplušėti.

Plačiau skaitykite:

Stipri intuicija ir atstumo laikymas

Skorpionai pasižymi itin stipria nuojauta, kuri, be abejo, padeda jiems gyvenimo kelyje. Jos pagalba jie gali įgyvendinti visus, net ir pačius beprotiškiausius savo norus. Jų spontaniški užmojai, beje, dažnai būna be galo netikėti aplinkiniams. Bet jei jau Skorpionas kažko nori – jis tikrai sugalvos būdą, kaip tą pasiekti.

Šiam zodiako ženklui gali būti būdingas tam tikras uždarumas, Jie nėra iš tų vaikų, kurie mėgsta švelnumą, apsikabinimus, paglostymus. Kartais jie tarytum pasimeta ir nežino, kaip reaguoti, kai mama nori juos priglausti, pamyluoti. Todėl dažnai tokiose situacijose renkasi distanciją ir šaltą laikyseną.

Ekstremalių pojūčių mėgėjai

Neretai Skorpionai yra linkę į ekstremalias sporto šakas – slidinėjimą, kopimą į kalnus, šuolius su parašiutu. Taip yra, verčiausiai, todėl, kad šie vaikai turi daug nenumaldomos energijos, kurią tiesiog trokšta kažkur išlieti. Jei ši energija neranda išeities – vaikas gali tapti impulsyviu, agresyvu, kandžiu.

Bet ši savybė turi ir savo privalumų – tvirto būdo ir žaibiškos reakcijos dėka, Skorpionai puikiai tvarkosi situacijose, kuriose kiti zodiako ženklai tiesiog pasimestų. Jie geba puikiai reaguoti į netikėtas aplinkybes, dirbti stresinėse situacijose bei rasti išeitį iš ten, iš kur jos rasti, atrodytų, neįmanoma.

Plačiau skaitykite:

Polinkis į mistiką

Nenustebkite, jei jūsų mažasis Skorpionas jau nuo mažens pradės domėtis dvasiniais dalykais, mistika, ezoterika. Šio zodiako ženklo atstovai – jautrios, gilios sielos, todėl yra linkę į filosofiją, gyvenimo prasmės paieškas.

Patarimai tėvams

Skorpionas – ženklas, kuris sunkiai pasitiki žmonėmis. Ir nesvarbu, ar tai yra artimieji, ar nepažįstamieji. Tėvams atitenka svarbi užduotis: sukurti šiltą, palaikančią, kupiną abipusio pasitikėjimo atmosfera namuose. Kuo labiau Skorpionas jumis pasitikės, kuo geresni bus santykiai, tuo mažesnė tikimybė, kad jis ieškos užuovėjos nuošalyje. Dėl polinkio į kitų pasaulių pažinimą, Skorpioną gali traukti įtartinos kompanijos. Bet laiku pastebėjus problemą, yra didelė tikimybė užkirsti tam kelią. 

Aistringi paaugliai

Skorpionai turi be galo daug gyvybinės energijos. Kiek paaugę, paauglystėje, jie anksti pradeda domėtis priešinga lytimi. Jų trauka stipri ir aistringa, bet ne visada vedama tyros meilės ir romantiškų jausmų. Todėl be galo svarbu yra laiku nukreipti seksualią Skorpiono energiją reikiama linkme – į sportą, menus arba mokslus. Tai padės jiems ne tik produktyviai išnaudoti savo potencialą, bet ir pasiekti neregėtų aukštumų tolesniame gyvenime.

Plačiau skaitykite:

Susiję straipsniai

Koks jūsų vaiko charakteris pagal jo gimimo valandą?

Pasirodo, vaiko charakterį gali lemti ne tik jo gimimo data ir vieta. Anot astrologų, didelę reikšmę turi ir tikslus paros laikas.

Ką vaiko horoskopas gali apie jį pasakyti?

Ar tikite žvaigždžių nulemtu likimu? Ar įdomu, ką sako astrologija apie jūsų vaiką? Galbūt norite sudaryti vaiko individualų horoskopą?

Ar horoskopas gali nulemti vaiko gyvenimą?

Daugelis šventai pasitiki horoskopais ir vadovaujasi jais, priimdami tiek svarbius, tiek kasdienius sprendimus. Kiti vertina astrologiją skeptiškai.